24-oji tarptautinė paroda „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ vyks š. m. spalio 15-17 d., Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 4-oje ir 5-oje salėse

Maloniai informuojame, kad 24-oji tarptautinė paroda „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ vyks  š. m. spalio 15-17 d., Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 4-oje ir 5-oje salėse.

2013 – 2014 m.  ženkliai išaugo savo prekybos vietas Lietuvoje įsteigusių ir produktus su savo prekiniu ženklu šalies rinkoje parduodančių šalies aprangos ir tekstilės gamintojų skaičius. Atsižvelgiant į šią tendenciją keičiasi ir parodos „Baltic Fashion & Textile Vilnius“  tikslai  – siekiame, kad šioje parodoje gamintojai, prekybininkai pristatytų Lietuvos vartotojams skirtus produktus, taip pat kviečiame dalyvauti ir prekinius ženklus turinčius, bet absoliučią dalį savo produkcijos užsienio rinkose realizuojančius mados ir tekstilės pramonės gamintojus.

Parodos tikslas – Lietuvos vartotojui pristatyti šalies aprangos ir tekstilės įmonių galimybes, gebėjimą konkuruoti su žinomais užsienio šalių prekiniais ženklais, gerinti šios šakos gamintojų įvaizdį vidaus rinkoje, tuo pačiu metu suteikiant jiems gerą pagrindą sėkmingai startuoti užsienio rinkose.  Tuo pačiu Lietuvos gamintojai bus kviečiami pristatyti savo produkciją, skirtą karinėms struktūroms, mokykloms, viešbučiams ir kitiems verslo vartotojams. Ir toliau bus plėtojama iki šiol labai sėkmingai pasiteisinusi verslas verslui kryptis – kviečiame siuvimo ir tekstilės žaliavų, priedų, įrangos tiekėjus parodoje prisistatyti savo potencialiems klientams ne tik iš Baltijos, bet ir kitų aplinkinių regiono šalių.

Parodos kryptys:
• Lietuviškų galimybių – prekinių ženklų paroda visuomenei.
• Naujausios žaliavos, medžiagos ir technologijos  pramonei ir smulkiam verslui.
• Gamybos ir dizaino paslaugų verslo platforma.
• Interaktyvios ekspozicijos:
• „Tekstilė ir apranga karo pramonei ir kitoms jėgos struktūroms“,
• „Tekstilė namams ir interjerui“,
• „Technologijos tekstilei paprastai“.

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija yra pateikusi paraišką pagal Asocijuotoms struktūroms skirtą priemonę „Naujos galimybės LT“ ir planuoja gauti ES finansinę paramą daliniam  mažų ar vidutinių įmonių kaštų padengimui (50 proc.) parodoje „BALTIC FASHION & TEXTILE Vilnius”.
Dėl finansavimo sąlygų prašome teirautis el.p. info@baltictextile.eu.

BALTIC FASHION AND TEXTILE VILNIUS 2015
Spalio 15-16 dienomis 10.00 – 18.00 val.
Spalio 17 dieną 10.00 – 17.00 val.
Dėl dalyvavimo kreiptis į projektų vadovę  Vilmą Akelaitienę, tel. 8 5 2790339, 8 600 15109 arba el. p.: info@baltictextile.eu.
Daugiau informacijos parodos tinklapyje: http://baltictextile.eu/vilnius/lt/

arrow