Gražiausių metų švenčių išvakarėse virš 140 šalies šeimų pasieks Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių parama

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos LATIA paramos fondas toliau tęsia paramos akciją „Esame kartu“, kurios metu šalies aprangos ir tekstilės gamintojai savo produkcija remia šalies sunkiau besiverčiančias jaunas ir daugiavaikes šeimas, taip prisidėdami prie darnios ir socialiai atsakingos visuomenės plėtros. „Sektorius, užtikrinantis darbo vietas beveik ketvirtadaliui Lietuvos apdirbamosios pramonės dirbančiųjų ir kai kuriuose šalies regionuose neretai esantis vieninteliu darbdaviu, privalo būti socialiai atsakingas ir rodyti sektiną pavyzdį visai verslo bendruomenei. Džiaugiuosi, kad šią gražią iniciatyvą parėmė daugelis mūsų asociacijos narių ir galime daliai šalies šeimų, kurioms reikalinga mūsų parama, praskaidrinti nuotaiką prieš didžiąsias metų šventes“, – teigia Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos prezidentas Aurimas Palevičius.

Akcijos metu fondo atstovai iki Šv. Kalėdų aplankys virš 140 šeimų Vilkaviškio, Šiaulių, Pakruojo, Telšių, Alytaus, Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Marijampolės savivaldybėse, kur lietuviškais aprangos gaminiais, patalyne, kitais tekstilės gaminiais pradžiugins daugiau nei 500 Lietuvos vaikų ir jų tėvelių. Tradiciškai paramą jau gavo ir Santariškių klinikų Vaikų ligoninės mažieji pacientai ir jų tėveliai. Paramos akcijoje dalyvauja UAB „Nostra“, UAB „Paliūtis“, UAB „Omniteksas“, UAB „Vilaurita“, UAB „Sabalin“, UAB „Vernitas“, UAB „Haltex“. Paramos bus suteikta už daugiau kaip 18 tūkstančių eurų.
Tai jau ketvirtasis LATIA paramos fondo organizuotos akcijos „Esame kartu“ etapas. Akcijos „Esame kartu“ globėjas – LR Ministras Pirmininkas A. Butkevičius. LATIA paramos fondo steigėjas – Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija, vienijanti stambiausius šalies aprangos ir tekstilės gamintojus.

arrow