LATIA susitikimas su socialinės apsaugos ir darbo viceministru Vytautu Šilinsku: sprendžiama aštrėjanti prastovų problema

Apdirbamosios pramonės sektorius susiduria su naujais išbandymais.

Dėl sudėtingos ekonominės situacijos šalyje tiek aprangos ir tekstilės, tiek ir kiti apdirbamosios pramonės sektoriai susiduria su mažėjančių užsakymų kiekiu – daugumai bendrovių tenka leisti darbuotojus į prastovas.

Siekiant išvengti atleidimų bangos, į prastovas darbuotojai leidžiami planingai ir reguliariai. Delfi.lt teigimu, į prastovas šiuo metu gali būti leidžiama net apie 25 proc. apdirbamosios pramonės sektoriaus darbuotojų!

Sparčiai auganti finansinė našta reikalauja ieškoti sprendimų, kurie palengvintų situaciją bendrovėms. Šiuo tikslų vakar susitikome su socialinės apsaugos ir darbo viceministru Vytautu Šilinsku.

Šiuo metu absoliuti dauguma patiriamų nuostolių paliekama darbdaviams, tad susitikimo metu tikslingai ieškojome būdų, kaip vyriausybė galėtų palengvinti naštą bendrovėms ir prisidėti prie patiriamų finansinių praradimų.

Tikimės, kad konstruktyvus ir kryptingas darbas sprendžiant šią problemą greitu metu atneš visoms pusėms naudingus sprendimus.

arrow