Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos stende parodoje “Studijos” moksleiviams pristatytos aprangos ir tekstilės studijų programos

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija LATIA, populiarindama aprangos ir tekstilės sektorių jaunimo tarpe ir siekdama paskatinti moksleivius rinktis specialybę mūsų pramonės šakoje, jau antrą kartą su atskiru stendu dalyvavo didžiausioje Baltijos šalyse mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje, kuri š. m. vasario 5-7 dienomis vyko  jau tryliktąjį kartą. Tarptautinė paroda „STUDIJOS“ yra svarbiausias ir vienintelis švietimo renginys Lietuvoje, kuriame kasmet vienoje vietoje Lietuvos moksleiviams pristatomos visos švietimo paslaugos – profesinis mokymas, aukštasis koleginis ir aukštasis universitetinis mokymas, užsienio kalbų mokymasis, ekspertinių ir koordinuojančių švietimo organizacijų veikla. Čia lankytojai supažindinami su reikalingiausiomis darbo rinkoje profesijomis, aukštojo mokslo Lietuvoje galimybėmis, naujausiomis studijų programomis, verslumo pradžiamoksliu, karjeros perspektyvomis.

LATIA stende, kuris susilaukė didelio parodos lankytojų dėmesio, buvo pristatytos Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų, ruošiančių specialistus aprangos ir tekstilės sektoriui, studijų programos.  Šis dalyvavimas buvo organizuotas, įgyvendinant 2014 m. pradžioje patvirtintą ilgalaikę jaunimo pritraukimo į aprangos ir tekstilės sektorių programą.

arrow