Vardas ir pavardė |
Darbovietė |
Marius Skrinska |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB vyr. finansininkas |
Regina Mongirdienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB siuvėja |
Daiva Vesialkienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB siuvėja |
Vaida Kandrotaitė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB siuvėja |
Irena Žebrauskaitė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB vadybininkė |
Irma Prasčiūnienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB sukirpėja |
Saulius Didžgalvis |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB vadybininkas |
Danius Jurevičius |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB inžinierius |
Regina Ragožienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB audimo gamybos meistrė |
Alė Grigonienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB audėja |
Danutė Karpienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB verėja- adytoja |
Jūratė Dičkuvienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R.Baumilų TŪB gamybos meistrė-technologė |
Viktoras Veprauskas |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB paruošimo įrenginių operatorius |
Bronė Valienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB apdailos gamybos vadovo pavaduotoja |
Vigintas Gradeckas |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB mechanikas |
Sigitas Kasperas |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB elektrinių ir automatinių įrengimų specialistas |
Aras Andriūnas |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB apdailos įrengimų operatorius |
Valdereza Palubinskienė |
„Klasikinė tekstilė” A.R. Baumilų TŪB apdailos gamybos meistrė |
Beata Lenart |
UAB „Vilnika” siuvėja |
Jadvyga Lužina |
UAB „Vilnika” siuvėja |
Nijolia Kuldoš |
UAB „Vilnika” siuvėja |
Oksana Ignatavičienė |
UAB „Vilnika” siuvėja |
Miroslav Olechnovič |
UAB „Vilnika” dygsniuotojas-technikas |
Jurij Sinkevič |
UAB „Vilnika” dygsniuotojas-technikas |
Gintarė Mičiulė |
UAB „Vilnika” cecho meistrė |
Zita Čemerkienė |
UAB „Vilnika” sandėlininkė |
Dr. Marcus Albrecht |
EuroComfort group COO |
Rolandas Jackevičius |
UAB „Vilnika” generalinis direktorius |
Steponas Bronušas |
UAB „Neaustima” mišinio sudarytojas |
Virginija Savickienė |
UAB „Neaustima” vyr. technologė |
Renata Grakauskienė |
UAB „Neaustima” atliekų perdirbėja |
Irina Šereivienė |
UAB „Neaustima” operatorė-medžiagos nuėmėja |
Silva Drazdauskienė |
UAB „Neaustima” operatorė-medžiagos nuėmėja |
Arūnas Dainauskas |
UAB „Neaustima” termoapdirbimo linijos operatorius |