Seminaras – mokymai „Aprangos sektoriaus įmonių sektoriaus energetinio efektyvumo didinimas“

2014 06 16

Energijos vartojimo kaštų dalis bendroje veiklos sąnaudų dalyje užima ženklią dalį . Brangstant kitiems kaštams (darbo, logistikos, pardavimų ir t.t.) veiklos efektyvumo didinimo klausimai tampa ypač aktualiais. Energijos ąnaudų mažinimas – vienas iš prioritetinių klausimų ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėse. Š..m. birželio mėn. 18 d.  10.00-17.00 val. viešbutyje „Karolina“ (Sausio 13-osios g. 2) organizuojamas seminaras –mokymai „Aprangos sektoriaus įmonių sektoriaus energetinio efektyvumo didinimas“, skirti Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėms, besidominčiomis energetikos efektyvumo didinimo klausimais. Seminaras – mokymai organizuojami projekto SESEC rėmuose, kurį koordinuoja Europos aprangos ir tekstilės federacija EURATEX. Projektas SESEC dalinai finansuojamas iš ES Konkurencingumo ir inovacijų bendrosios programos dalies „Pažangi energetika Europai“.

Seminaro – mokymų metu bus pristatytas projektas SESEC, jo metu sukurti mokymo moduliai energijos efektyvumo didinimo srityse bei trys praktiniai į energijos taupymą nukreipti instrumentai, sukurti projekto SESEC metu ir skirti įmonėms savarankiškai pasitikrinti kaip efektyviai yra naudojama energija atskirose gamybos srityse. Šiuos mokymo modulius ir instrumentus kūrė didžiausio Europoje Denkendorfo (Vokietija) tekstilės ir pluoštų
tyrimo instituto DITF, Italijos nacionalinės naujų technologijų, energetikos ir tvarios ekonominės plėtros agentūros ENEA, vieno didžiausių ES tekstilės ir drabužių pramonės technologinio centro CITEVE (Portugalija) ir Gherzi (Šveicarija) – vienos iš šiuo metu lyderiaujančių pasaulyje aprangos ir tekstilės sektoriaus konsultacinių kompanijų valdymo ir energetikos srityse, -ekspertai.

Dalyvauti seminare- mokymuose kviečiami visų tekstilės ir aprangos įmonių vadovai, energetikai, techniniai vadovai. Dalyvių skaičius yra ribotas.

Norinčius dalyvauti šiame seminare , maloniai prašome registruotis el.paštu : linas@latia.lt iki š.m. birželio mėn. 16d. (pirmadienio).
Kontaktinis asmuo pasiteiravimui : Linas Lasiauskas (mob.tel. 8687 29807).

arrow