3 tendencijos aprangos ir tekstilės sektoriuje gegužę

• Karantino metu susiformavus poreikiui greitai spręsti aprangos ir tekstilės pramonės sektoriaus poreikius siekiant kuo palankesnių valstybės pagalbos priemonių, Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacijos (LATIA)  prezidiumas proaktyviai ėmėsi glaudaus bendradarbiavimo su Vyriausybe, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Būtent šio darbo dėka pavyko pasiekti  eilės asociacijos narėms svarbių lengvatų karantino ir pokarantinio laikotarpio metu.

• Nauda, karantino metu gimusi tradicija LATIA glaudžiai bendradarbiauti su Vyriausybe, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atstovaujant LATIA narių interesus, sulig karantino pabaiga nesibaigia. Tai svarbi sėkmingo darbo pradžia, kuri šiuo metu yra sėkmingai plėtojama toliau, ja siekiama tolesnės naudos asociacijos nariams.

• Pandemijos COVID-19 metu įvedus karantiną mažėjo aprangos ir tekstilės sektoriaus įmonių pajamos, todėl pramonės įmonės ėmėsi alternatyvių pajamų lygio užtikrinimo būdų, kurie atneš naudos ir ateityje.

arrow