AB PAKAITA – tapo LATIA nariu

2020 m. liepos 30 d. vykusiame LATIA (Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija) Prezidiumo posėdyje vienbalsiu nutarimu AB PAKAITA tapo LATIA nariu.
Šiuo metu LATIA vienija daugiau kaip 100 narių – tekstilės, namų tekstilės įmones, trikotažo, aprangos siuvimo, apdailos, odos ir kailių, avalynės įmones, prekybines įmones, prekiaujančias audiniais, drabužiais, aksesuarais, odos gaminiais, siuvimo ir tekstilės įrengimais, paslaugų įmones bei mokymo įstaigas.

AB „Pakaita“ –  turinti gilias trikotažo gaminimo tradicijas siekiančias nuo 1945 metų, yra žinoma ne tik Lietuvoje. Didžioji produkcijos dalis eksportuojama į Latviją, Estiją, Švediją, Daniją, Olandiją, Vokietiją, Suomiją, Rusiją, Baltarusiją, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas ir produkcijai su nuosavu prekės ženklu, gamybai bei plėtrai Lietuvoje.

AB „Pakaita“ gamina trikotažo gaminius visai šeimai ir gali pasiūlyti įvairų rūbų asortimentą. Drabužiai siuvami iš aukščiausios kokybės įmonėje pagamintų trikotažinių medžiagų: vilnonių, viskozinių, medvilninių, poliamidinių, poliesterinių, bei jų mišinių su elastanu.

AB „Pakaita“ gaminamų gaminių galima įsigyti šalia įmonės įsikūrusioje firminėje parduotuvėje adresu: Jovarų g. 5, Kaunas. El. svetainėse:

https://www.pakaitashop.lt/   https://www.ownwear.lt/

Džiaugiamės, kad LATIA narių gretas papildė madą, kokybę ir kainą derinanti įmonė!

arrow