Asociacijos direktorė Asta Tumaitytė apžvelgia 2022 metus

Šiandien ne tik pasitinkame, bet ir išlydime metus. Asociacijos direktorė Asta Tumaitytė dalinasi, kokie gi buvo 2022 metai.

„Šie metai asociacijai buvo išskirtiniai – daug radikalių pokyčių ir dar daugiau iššūkių.
Stovint prie metų slenksčio ir pažvelgus atgal – veiklos buvo daugybė:
– po ilgo karantino laikotarpio vėl pilnu pajėgumu atsidarė parodų sezonas – džiaugiamės, jog parodų dalyviams jis buvo sėkmingas. Tikimės, jog ir kitais metais galėsime ištiesti ranką parodų dalyviams ir lankytojams.
– Naujai užmegzti bei atnaujinti bei tęsiami santykiai su įvairiomis valstybės institucijomis – kai kurie santykiai produktyvesni nuo pat pradžių, kitiems – dar reikia trupučio įdirbio, tad kitiems metams šioje srityje veiklos taip pat netruks. Tačiau svarbiausia, jog Asociacija yra laikoma vertu diskusijos partneriu, galinčiu atnešti įžvalgų bei ekspertinių nuomonių. Stengsimės šį įspūdį išlaikyti bei gilinti – mums svarbu būti girdimiems ir matomiems, nes tik taip galime tinkamai atstovauti narius.
– Ilgai laukta ir sulaukta Tvarios tekstilės strategija – atnešusi daugybę diskusijų – tarptautinių ir Lietuvos mastu, kartu ir nerimo dėl artėjančių pokyčių. Stengėmės įnešti bent truputį aiškumo visoms suinteresuotoms šalims ir šį darbą tęsime kitais metais, tikimės – su konkretesne informacija ir sprendimais iš Europos.

– Atnaujinome komunikacijos veiklas – Asociacija dirba dėl Jūsų, mielieji, tad ir stengiamės komunikuoti visus svarbiausius įvykius bei veiklas, bendraujame su žiniasklaida. Džiaugiamės, kai galime pasigirti Jūsų sėkmėmis ir pasiekimais. Labai tikimės, jog kitais metais galėsime pasidalinti vis daugiau Jūsų naujienų, o ir mes – pažadame – dirbsime taip, kad turėtume apie ką rašyti.

Ir dar daugybė kitų mažesnių ar didesnių įvykių bei pasiekimų – bet jie ras savo vietą veiklos ataskaitoje.

O tuo tarpu, baigiantis metams norėčiau padėkoti:

– Asociacijos nariams – už pasitikėjimą ir buvimą kartu (kuo mūsų daugiau, tuo smagiau – kviečiu aktyviai dalyvauti bei pakviesti prisijungti draugus)
– Asociacijos partneriams – už tai, kad mus matote kaip kompetencijų centrą bei vietą, kurioje galime kartu ieškoti sprendimų, naudingų abiems pusėms.
– Prezidiumo nariams – už jūsų nuomonę, palaikymą bei konsultacijas, ypač didžiųjų pokyčių akivaizdoje.
– Prezidentui Kęstučiui Daukšiui – už pasitikėjimą ir galimybę įrodyti, jog labai daug dalykų įmanoma, jei labai nori ir tiki idėja.
– Jolantai Urvikienei – už drąsą prisijungti prie avantiūros, palaikyti komandinę dvasią ir daug daug dirbti.
– Jurgai Mižutavičiūtei – už kantrybę ir už tai, kad mūsų ofisas funkcionuoja ir visi reikalai pasiekia jūsų ir mūsų pašto dėžutes.
– Martynui Vilčinskui – už tai, kad supranta iš pusės žodžio arba nuotraukos, už geras idėjas ir jų įgyvendinimą. Ir už tai, kad visi turi galimybę pamatyti ką veikiame mes ir mūsų nariai.

– Lilijai Komarovai – už tvarkingus finansus ir konsultacijas bet kuriuo metu.

Linkiu Asociacijos bei viso kolektyvo vardu – taikių, sveikų ir sėkmingų Naujųjų 2023-ųjų metų.“
arrow