ATNAUJINTA. LATIA pateikia įmonių, kurios tiekia apsaugos priemones nuo COVID 19, sąrašą

 

Visame pasaulyje pasklidęs klastingas koronavirusas, deja, bet neaplenkė ir Lietuvos. Virusas grasina mums, mūsų šeimos nariams, draugams, kaimynams, pažįstamiems ir nepažįstamiems. Apsaugos nuo galimo užsikrėtimo COVID 19 priemonės, plintant ligai mūsų šalyje bei griežtėjant karantino sąlygoms, tampa vis svarbesnės tiek medikams, tiek įmonėms, tiek ir pavieniams asmenims.

Lietuvos aprangos ir tekstilės sektorius turi ką pasiūlyti norintiems įsigyti respiratorių, vienkartinių bei daugkartinių kaukių, chaltų, kombinezonų ar kitų apsaugos nuo viruso priemonių.

Siekiant patenkinti išaugusį poreikį, Lietuvos aprangos ir tekstilės asocociacija (LATIA) pateikia sąrašą įmonių, kurios gali atlikti užsakymus ir esant poreikiui pagaminti produkciją.

Kiekvienas esame atsakingas ir sąmoningas pilietis, būtent nuo mūsų veiksmų priklausys nukentėjusių žmonių kiekis, laiko rėmai ir ekonomikos nuosmukio gylis. Tik griežtai laikydamiesi karantino tvarkos, dėvėdami apsaugos priemones, galime sustabdyti viruso plitimą.

Būkime saugūs ir sveiki!

arrow