EURATEX generalinis direktorius Dirk Vantyghem dalyvaus „Baltic Fashion & Textile Vilnius”

Rugsėjį vyksiančioje „Baltic Fashion & Textile Vilnius” parodoje Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacijos (LATIA) 30-mečio proga dalyvaus ne tik užsienio tekstilės gamintojai, valdžios atstovai, bet ir Europos aprangos ir tekstilės organizacijos (EURATEX) generalinis direktorius Dirk Vantyghem.

EURATEX vertina Lietuvos patirtį ir potencialią aprangos ir tekstilės srityje, todėl nori iš arti susipažinti su lietuvių verslo ir eksporto galimybėmis. Savo ruožtu LATIA dėkoja tarptautiniams partneriams už pasitikėjimą, pastangas sukurti geresnę Europos tekstilės įmonių ateitį ir galimybę dalintis gerąja patirtimi.

Birželio pr. paskelbtoje 2021 m. pavasario ataskaitoje EURATEX ragino Europos institucijas įgyvendinti naują pramonės strategiją, veiksmingai remiančią Europos tekstilės pramonę. EURATEX palankiai vertina tai, kad tekstilės ir drabužių pramonė yra pripažinta viena iš 14 pagrindinių Europos ekonomikos ekosistemų, tačiau būtina imtis veiksmingų sektoriaus paramos priemonių, atsižvelgiant į pasaulinę ekonominę ir ekologinę situaciją.

Anot EURATEX, daugelis Europos bendrovių įdėjo daug pastangų, kad pritaikytų savo gamybą pandemijai, tačiau akivaizdu, kad to nepakako. Pramonei reikia turėti nuoseklų ilgalaikį planą, kad ji taptų konkurencingesnė ir užkariautų naujas rinkas.

Su ataskaita anglų kalba susipažinti galite čia: https://euratex.eu/news/euratex-calls-for-an-effective-eu-industrial-strategy-to-counterbalance-the-effects-of-the-pandemic/

LATIA tapo EUROTEX nare 2013 m. EURATEX – organizacija, atstovaujanti Europos tekstilės ir drabužių pramonės interesus ES institucijų lygiu. EURATEX, kaip Europos pramonės atstovas, siekia sukurti palankią aplinką Europos Sąjungoje tekstilės ir drabužių gamybai.

Nuotr.: Dirk Vantyghem paskyra „Twitter“ tinkle

arrow