Jaunimo verslumą skatinantis renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue”

Išlaikydama tradiciją supažindinti moksleivius ir studentus su tarptautinėmis perspektyvomis Lietuvos tekstilės ir aprangos sektoriuje, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerija bei VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoja projektą „Vilnius Fashion And Textile Avenue 2013“, kuris vyks š. m. spalio 18-19 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 3-ioje salėje.

Tai – moksleivių profesinio orientavimo į tekstilės ir aprangos sektorių renginys, kurio metu Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru bei Lietuvos neformaliojo švietimo centru supažindins Lietuvos moksleivius su tekstilės pramonės sektoriumi, pristatys vaikams profesijas, ypatingai akcentuojant tas profesijos sritis, kurių poreikį pagal LATIA atliktą apklausą išreiškė sektoriaus įmonės, t. y. siuvimo technologai, siuvimo konstruktoriai, sukirpimo technologai, cheminės tekstilės medžiagos apdailos specialistai, įrengimų (siuvimo, sukirpimo, dygsniavimo įrangos) mechanikai, gamybos meistrai, technologai, siuvimo procesų organizatoriai, mezgimo programuotojai, kirpinių lekalų konstruktoriai, medžiagų inovacijų kūrimo specialistai.

Šis renginys – vienas iš projektų, kuriais siekiama populiarinti sektorių jaunų žmonių tarpe siekiant juos ateityje pritraukti dirbti Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėse, taip prisidedant prie vienos aktualiausių šiuo metu problemų sprendimo – specialistų trūkumo.

Renginio partneriai:

arrow