Jubiliejaus proga sveikiname – „Lelija“ direktorę Genę Zaveckienę!

 Šiandien išskirtinė diena aprangos ir tekstilės pramonės bendruomenėje! Jubiliejaus proga sveikiname – Genę Zaveckienę, kuri jau daugiau nei 50 metų dirba „Lelijos“ bendrovėje.
 Ilgametė įmonės vadovė daugeliui mūsų yra tikras atsidavimo bei darbštumo pavyzdys.
 Pasiteiravus G. Zaveckienės, kur slypi šie neišsemiami motyvacijos klodai buvome patikinti, jog tai – fundamentalios gyvenimo taisyklės, kurios įskiepytos dar nuo vaikystės. „Esu pokario vaikas. Motyvacijos veikti gavau su pirmaisiais duonos kąsniais. Tai buvo prigimtinė šeimos auklėjimo pasekmė. Taip mus, 5 vaikus, ir mane tame tarpe, auklėjo tėvai. Jei darbas yra – jį reikia padaryti šiandien. O svarbiausia – nebūti našta kitiems“ – dalinosi „Lelijos“ direktorė.
 Ar G. Zaveckienė įsivaizduoja savo gyvenimą be aprangos ir tekstilės verslo? Pokalbio metu Genė prisiminė dienas, kai darbas neužėmė tiek daug: „Gyvenimą be „Lelijos“ ir tekstilės turėjau ir labai gerai atsimenu. Turėjau daug veiklų. Buvau alpinistė, užsiėmiau dviračių sportu, šokau ansamblyje, slidinėjau. Buvo geras laikas. Tačiau pradėjus dirbti vyriausia inžiniere, o vėliau direktore papildomoms veikloms laiko tiesiog nebeliko.“
 Tiesa, jubiliatės paklausus, ar žvelgiant iš šiandienės perspektyvos intensyvaus darbo kelio pasirinkimas atrodo teisingas, direktorė darsyk priminė gyvenimo tiesą: „Slidinėti ir būti su draugais labai geras užsiėmimas, bet tai yra laisvalaikis, o darbas yra darbas – reikia užsidirbti tam, kad negyventumėm kitų sąskaita.“
 Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos bei visų jos narų vardu sveikiname jubiliatę ir dėkojame už rodomą įkvėpimą bei išskirtinį pavyzdį. Ačiū, jog esate!
arrow