#KalbaTekstilė – Vidas Butkus dalinasi tekstilės verslo įžvalga

#KalbaTekstilė – tai rubrika, kurioje Jums pristatysime tekstilės sektoriaus profesionalų įžvalgas.

Vidas Butkus, įmonės „Kauno Baltija“ generalinis direktorius, ilgai nedvejodamas pasidalino, jog gyvi susitikimai su potencialiais verslo partneriais yra labai svarbūs jo vykdomoje veikloje.

„Mums, kaip ir daugeliui verslų, ko gero, yra svarbiausia rasti kur parduoti bei gaminti savo prekes. Nuo seno žinoma tiesa, jog parodos ir dvišaliai B2B susitikimai yra veiksminga priemonė tam įgyvendinti. Tai vieni svarbiausių veiklos elementų auginant tekstilės verslą, partnerių ratą bei pardavimus.“, –  savo patirtimi dalinosi V. Butkus.

Įmonės „Kauno Baltija“ generalinį direktorių sutikome Žalgirio arenoje vykusioje Armėnijos verslo delegacijos ekspozicijoje. Kad vadovas čia atvyko ne akis paganyti buvo akivaizdu išsyk – rankose lagaminėlis su gamybos pavyzdžiais, apeitas kiekvienas stendas, nuosekliai apžiūrėti, greičiausiai, visi potencialių gamintojų gaminiai.

„Džiugu, kad iš pirmo žvilgsnio nedidelės delegacijos vizito jau turiu bent du ar tris tikslinius kontaktus, kurie potencialiai gali prisidėti prie mūsų partnerių rato.“, – įspūdžiais apie Armėnijos ekspoziciją dalinosi vadovas.

arrow