Kviečiame susitikti su Kinijos drabužių ir tekstilės įmonėmis parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS š. m. spalio 19-21 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilniuje.

 

AZIJOS PAVILJONE šiais metais dalyvaus apie 80 tekstilės ir aprangos gamintojų iš Kinijos, Indijos, Pakistano ir Bangladešo, pristatysiančių audinius, žaliavas, namų ir interjero tekstilę, aksesuarus ir siuvimo priedus, viršutinius ir apatinius drabužius, odos gaminius ir avalynę.

Kviečiame susitikti su Kinijos drabužių ir tekstilės įmonėmis parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS š. m. spalio 19-21 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilniuje.

Kinijos aprangos ir tekstilės gamintojai laukia Jūsų Azijos paviljone, Litexpo 3-ioje ekspozicijų salėje.

Spalio 19 d.

 

11.00 val. Oficialus Kinijos paviljono atidarymas ir naujausių Kinijos dizainerių kolekcijų pristatymas.

11.30-16.00 val. Susitikimai verslo kontaktų mugėje „Promotion of China Brands in Textile Sector“.

Registracija susitikimams iki š. m. spalio 16 d.

Kontaktai pasiteirauti: Indrė Bernotienė, tel. 8 5 2734782, el. p. info@lpcentras.lt

Spalio 20-21 d.

10.00-16.00 val. Susitikimai su Kinijos įmonėmis parodos stenduose.

KINIJOS ĮMONĖS 

Nr.

Įmonė

Kat.

Aprašymas

1.

AISI DELONG (QINGDAO) GARMENT CO., LTD.

drabužiai

Drabužių gamintojas, turintis daugiau nei 30 metų patirtį. Sertifikatai  ISO9001-2000, BSCI, GSV ir SGS ir kt. Pagrindiniai produktai: vilnoniai švarkai ir striukės, pūkinės striukės, darbo apsiaustai, klasikiniai kostiumai kasdienai. Pagrindiniai pirkėjai: Zara, H&M, Guess, Jack & Jones, Selected.

2.

BEIJING SHENG SHI NI SHANG TRADING CO., LTD.

drabužiai

Gamina moteriškus drabužius, kailinius drabužius.

3.

CHANGSHU XINSHENG KNITTING AND TEXTILE CO., LTD.

namų tekstilė

Viena didžiausių trikotažo įmonių Changshu, įkurta 2005 m. Įmonė specializuojasi tokių audinių kaip aksomas, flanelė, sherpa dažyme, marginime. Taip pat gamina antklodes ir kitą namų tekstilę.

4.

CHANGXING PINYI IMPORT AND EXPORT CO., LTD.

audiniai

Medžiagų – drobinio, ruoželinio pynimo, poliesterio, marginto ir dažyto poliesterio, patalynės medžiagos – pardavėjas.

5.

DONGGUAN MANDARIN GARMENT MGF. CO., LTD.

drabužiai

Įkurta 1985 m. Įmonėje integruoti produktų vystymo, dizaino ir gamybos procesai. Gamina marškinius vieno sustojimo one-stop service principu.

6.

GUANGZHOU TEXTILE HOLDINGS LIMITED

drabužiai

Įkurta 1980 m. su registruotu 100 mln. Kinijos juanių kapitalu, yra didelė tarptautinė prekybinė įmonė, įgijusi didelę reputaciją, turinti platų rinkos tinklą, didelius pajėgumus ir tarptautines pažangiausias valdymo sistemas. Siekdama abipusiškai naudingo bendradarbiavimo, bendrovė savo klientams siūlo geriausius mados dizaino, gamybos, rinkodaros sprendimus.

7.

HANGZHOU YUHANG LIGHT INDUSTRY IMPORT AND EXPORT CO., LTD.

namų tekstilė – medžiagos

Prekyba visų rūšių baldiniais ir užuolaidiniais audiniais.

8.

HIGH HOPE ZHONGTIAN CORPORATION

medžiagos ir antklodės

High Hope Zhongtian Corporation yra valstybinė Kinijos įmonė bei viena iš labiausiai šalyje žinomų  tekstilės eksporto ir importo įmonių. Ji buvo įkurta 1973 metais ir jau 45 metus veikia visose pasaulio rinkose. 2016 m. įmonės apyvarta sudarė 9,88 milijardų JAV dolerių.  High Hope Zhongtian Corporation turi įgijusi pasitikėjimą ir yra plačiai žinoma daugelyje šalių. Vien per šiuos metus užregistruota daugiau nei 20 prekių ženklų daugiau nei 30-yje šalių. Įmonės gaminiai gabenami į daugiau nei 120 pasaulio šalių.

9.

JIANGSU HOLLY NANTONG TRADE CO., LTD.

drabužiai ir tekstilė

Ilgametė tarptautinės prekybos patirtis. Drabužiai ir tekstilė.

10.

NANTONG  DING SHANG  TEXTILE  CO, LTD

nėriniai

Ilgametė prekyba nėriniais. Didelis dėmesys skiriamas kokybei ir aplinkai draugiškiems dažams.

11.

NANTONG FAIRKIDS TEXTILE CO., LTD

namų tekstilė (patalynė)

Ši namų tekstilės gamybos kompanija įkurta 2007 m. Įmonėje integruotos mokslinių tyrimų ir plėtros, projektavimo, gamybos ir pardavimo sistemos. Bendrovė valdo pažangią techninę įrangą, taiko aukštųjų technologijų ir didelio efektyvumo principus, todėl gali pagaminti aukštos kokybės ir didelės įvairovės patalynės gaminių serijas. Bendrovė yra sukūrusi Europos patalynės, pagalvių ir pagalvėlių serijas, sveikatos priežiūros serijas, kt.

12.

NANTONG MOONLIGHT TEXTILE CO., LTD.

namų tekstilė

Namų tekstilės gamintoja daugiau kaip 15 m. Pagrindinės rinkos: JAV, Jungtinė Karalystė, ES. Serijos gaminiai: pagalvės, dekoratyvinės pagalvėlės, kilimėliai.

13.

NANTONG SINCERITY & CREDIT TEXTILE CO., LTD.

drabužiai ir medžiagos

Prekyba medžiagomis ir drabužiais.

14.

NATURAL LUXURY WOOLEN PRODUCT LTD.

šalikai

Įmonė daugiausia specializuojasi vilnoniuose gaminiuose – gamina šalikus, šalius, pledus, užtiesalus. Įmonės produktai gavo Šveicarijos tekstilės testavimo instituto Oeko-Tex 100 sertifikatą. Įmonėje veikia visas vilnos apdorojimo procesų kompleksas. Audimo įranga – iš Italijos;  yra galimybė pagaminti labai didelio dydžio (king size) antklodę. Įmonėje dirba 200 darbuotojų.

15.

NINGBO YISUN IMPORT & EXPORT CO., LTD.

drabužiai

Audinių ir tekstilės aksesuarų gamintojas.

16.

NINGBO KANACO INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.

drabužiai

Šiuolaikinė prekybinė kompanija, įkurta 2000 m., turinti gerus ir ilgalaikius santykius su daugiau kaip 200 gamyklų visoje Kinijoje. Įmonė eksportuoja įvairių rūšių gaminius, daugiausiai: 1) visų rūšių drabužius (marškinėlius, polo marškinėlius, striukes, komplektus), 2) namų tekstilės gaminius (šlepetės, pižamos, virtuvės komplektukai, rankšluostukai), 3) kasdienio naudojimo gaminius (neaustiniai krepšiai, skalbinių krepšiai, kosmetikos krepšeliai, maudymosi reikmenys).  Įmonės tinklapyje rasite daugiau kaip 600 pastovių prekių, tačiau įmonė gali gauti daugiau kaip 50 naujų prekių kiekvieną dieną, naudodamasi savo tiekimo kanalais. Įmonė siūlo konkurencingas kainas, kokybiškus produktus ir geras paslaugas. Turi tvirtus ryšius su daugiau kaip 50 kompanijų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Europoje, Vidurio Rytuose ir kituose regionuose.  

17.

QINGDAO A&G GARMENT CO., LTD.

drabužiai

Prekyba drabužiais 

18.

QINGDAO FLY APPAREL CO., LTD.

drabužiai

Profesionalus drabužių gamintojas. Stiliai: pūkinės striukės, striukės, kelnės, šortai aktyviam laisvalaikiui, trikotažiniai švarkeliai, sportinė apranga, džemperiai, megztiniai, suknelės, sijonai, marškinėliai, polo marškinėliai, kt. Gamina prekiniams ženklams Neiman Marcus Last Call,  ANTHROPOLOGIE, Charlie Jade, Karen Kane etc. Turi kokybės kontrolės komandą, kuri rūpinasi BSCI standarto atitikimu. Įmonė praėjo Wal-mart auditą. Gamybiniai pajėgumai 30000 vnt. per mėnesį  (aukštos kokybės madingų sudėtingų gaminių ). Metiniai gamybiniai pajėgumai – daugiau kaip 360000 vnt.

19.

QINGDAO YISHAMEIER TEXTILE CO., LTD

drabužiai

Profesionalus įvairių tekstilės gaminių gamintojas – užuolaidų, patalynės, rankšluosčių, staltiesių etc. Medžiagos – poliesteris, medvilnė, šilkas, kt. Gamykla įsikūrusi prie Qingdao uosto, jos plotas 18000 kv.m. Įmonė turi savo vystymo ir gamybos liniją, todėl gali savo klientui pasiūlyti įvairius namų tekstilės gaminius pagal kliento pageidavimą patrauklia kaina.

20.

QINGDAO MINGMEN IMP.AND EXP.CO., LTD

namų tekstilė (patalynė)

Įvairių namų tekstilės gaminių importuotojas ir eksportuotojas. Eksportuoja į Japoniją, Pietų Korėją, Europą, Ameriką ir kitas šalis.

21.

QINGDAO SMELL.T.FLOWERS LEISURE PRODUCTS CO., LTD.

funkcinė tekstilė

Įmonė specializuojasi kurdama ir vystydama gaminius, skirtingus nuo tradicinės namų tekstilės – naudoja naują funkcinį audinį, naujas konstrukcijas.

22.

QINGDAO WIMDA TEXTILE APPAREL CO., LTD.

drabužiai

Vilnos/šukuotiniai audiniai ir paltai, viršutiniai drabužiai suaugusiems.

23.

SHANDONG RENOIR APPAREL.CO.,LTD

drabužiai

Pagrindiniai gaminiai: švarkai ir paltai vyrams ir moterims. Pagrindinės rinkos: Vokietija, Italija, Švedija. Paslaugos: ODM (original design manufacturer) ir OEM (original equipment manufacturer).

24.

SHAOXING SENHONG TEXTILE&GARMENTS CO., LTD

drabužiai

Visų rūšių marškinių gamintojas.

25.

SUNRISE TEXTILE (KUNSHAN) CO., LTD.

audiniai

Pamušalai ir audiniai

26.

TIANJIN SUNRISE INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

drabužiai

Įmonė įkurta 2006 m., specializuojasi vaikiškų viršutinių drabužių kūrime ir vystyme. Įmonė įsikūrusi strategiškai geroje vietoje – netoli sostinės Pekino Tianjin mieste, netoli uosto, kuris yra vienas svarbiausių importo-eksporto uostų Šiaurės Kinijoje ir net visoje šalyje. Įmonės produktai eksportuojami į JAV, Kanados ir Rusijos rinkas. Visi gaminiai prieš iškeliaudami pas klientą turi išlaikyti audinių ir drabužių testavimą „Intertek Testing Services Company”. Įmonė didelį dėmesį skiria gaminių kokybei ir meistriškumui.

27.

TIANJIN WANTEX IMPORT AND EXPORT CO., LTD.

drabužiai

Įmonė palaiko stabilius prekybinius santykius su daugiau nei 1000 klientų visame pasaulyje – JAV, Kanadoje, ES, Japonijoje, Australijoje, Artimuosiuose Rytuose, Lotynų Amerikoje, Honkonge, Makao, Rusijoje. Metinė importo ir eksporto apyvarta siekia 70 mln. JAV dolerių.

28.

TIANJIN ZHONGFU INTERNATIONAL HOLDING COMPANY LIMITED

drabužiai

Specializuojasi aukštos kokybės moteriškų, vyriškų ir vaikiškų viršutinių drabužių  gamyboje Europos ir JAV rinkoms. Įmonė griežtai laikosi vaikų saugos reikalavimų (CPSIA). Įmonė kiekvieną sezoną pasiūlo naują audinį, suderina su klientu gaminį ir paruošia pavyzdžius.

29.

ZHANGJIAGANG HUAXIN KNITTING TEXTILE CO., LTD.

trikotažas

Trikotažo gamyba

30.

NANTONG  TONGZHOU SHENGMA CLOTHING  CO., LTD

namų tekstilė

Įmonė įsikūrusi mieste Nantong. Turi savo gamyklą, kurioje dirba 50 darbuotojų.Specializuojasi pižamos ir patalynės gamyboje. Mūsų gamykla vyko jau 15 metų. Per dešimt metų mūsų klientų pasitikėjimas visame pasaulyje yra stiprus. Mes toliau dirbti.

arrow