Kvietimas į techninės tekstilės gamybos ir rinkodaros mokymus lapkričio 4-6 d. Vilniuje

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į Techninės tekstilės plėtojimo ir darnaus verslo gamybos ir rinkodaros vystymosi svertų mokymus. Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija įgyvendindama projektą „TAIP – tekstilės ir aprangos inovacijų plėtra“, kviečia asociacijos narius dalyvauti organizuojamuose trijų dienų trukmės mokymuose.

Mokymų trukmė: š.m. lapkričio mėn 4-6 d. Vieta: Viešbutis Comfort, Mindaugo g. 27, Vilnius
Mokymai vyks anglų kalba.

Mokymus ves  p.Helder Rosendo, Portugalijos tekstilės ir drabužių pramonės technologinio centro CITEVE generalinio direktoriaus pavaduotojas, technologinės tekstilės ekspertas, tarptautinių technologinės tekstilės plėtros ir tyrimų grupių vadovas ir bendradarbis. Lektorius turintis tarptautinę seminarų vedimo patirtį daugiau nei 15 valstybių.
p. Rosendo – CITEVE deleguotas ekspertas keliuose R&D TEXTRANET (Europos tekstilės mokslo tyrimo institutų asociacijos) darbo grupėse, taip pat – Portugalijos atstovas Europos aukšto lygio darbo grupėje ES tekstilės ir aprangos sektoriaus klausimams spręsti  (European High Level Group For The Textile & Clothing Sector). Jis taip pat yra vienas iš ES –Viduržemio jūros regiono šalių (EUROMED)  dialogo tekstilės ir aprangos sektoriui vystyti tyrimų ir technologinės  plėtros darbo grupės vadovų.

Ribotam dalyviui skaičiui – mokymai nemokami. Dalyvių mokymo išlaidos bus finansuojamos iš projekto  „TAIP – tekstilės ir aprangos inovacijų plėtrai“ Europos Sąjungos Europos socialinio fondo lėšomis.

Prašome patvirtinti savo dalyvavimą mokymuose užpildant registracinę formą iki 2014 m. lapkričio mėn. 3 d. 9:00 val.. Kontaktai pasiteiravimui: el.paštas: darius@latia.lt, tel. 85 2790131, mob. tel.: 8 604 91970  (kontaktinis asmuo: Darius Aukštikalnis, LATIA projektų vadovas).

Projektų vadovas / Project manager
Darius Aukštikalnis
Saltoniškių g. 29/3, LT-08105 Vilnius
Tel.: +370 5 2790131
Mob.: +370 60491970
Fax.: +370 5 2721127

www.latia.lt

arrow