LATIA bendruomenė padeda tiems, kuriems labiausiai to reikia

Šalyje, kaip ir visame pasaulyje siaučiant virusui COVID-19, Lietuvos aprangos ir tekstilės verslas jaučia pasekmes, tačiau būtent dabar pats laikas atsigręžti į tuos, kuriems reikia pagalbos. Ta proga Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) organizavo ir perdavė 200 medicininių kaukių paramą nevalstybiniams vaikų globos namams SOS Vaikų kaimas Vilniuje.

„SOS vaikų kaimo bendruomenė, kuri rūpinasi vaikais, netekusiais tėvų globos ir šeimomis patiriančiomis sunkumų, dėkoja, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu įmonės vienijasi ir prisideda prie tos grupės žmonių, kuriems ypač to reikia. Saugokime save ir kitus!”, – teigia SOS vaikų kaimų draugijos verslo projektų vadovė Gineta Prudčenkaitė.

„Nuoširdžiai dėkojame prie paramos akcijos prisijungusiems nariams UAB „Omniteksas“ ir UAB „Eustilija“, – sako Indra Grigonienė, LATIA direktorė.

LATIA taip pat prisijungė prie kitų verslo organizacijų iniciatyvos rinkti lėšas skirtas medikų, kurie yra pirmose COVID-19 fronto linijose ir kasdien susiduria su šiuo virusu įtariamais arba jau infekuotais žmonėmis apsaugos priemonėms įsigyti.

Asociacija tiesioginėmis lėšomis prisidėjo prie paramos medikams – Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK) šiam tikslui atidarytą sąskaitą papildė 1000 EUR.

LATIA taip pat nuoširdžiai dėkoja prie šios akcijos prisidėjusioms ir į LPK sąskaitą lėšas pervedusioms aprangos ir tekstilės įmonėms – A. ir R. Baumilų TŪB „Klasikinė tekstilė“, UAB „Gantas“, AB „Pakaita“, UAB „Sabalin“.

arrow