LATIA dalyvaus studijų mugėje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune š. m. sausio 25 d.

Vienas iš asociacijos veiklos prioritetų –  sektoriaus įvaizdžio gerinimas, darbuotojų pritraukimas.  Vykdant šią misiją, praėjusiais metais parodos „Baltijos tekstilė ir oda“ metu buvo organizuotas renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue”.  Plėtojant šią idėją siekiama nuosekliai Lietuvos jaunimui pristatyti galimybę rinktis specialybę, kuri leistų ateityje dirbti aprangos ir tekstilės įmonėse.

Tuo tikslu asociacija inicijuoja aprangos ir tekstilės studijų programų pristatymą specializuotose studijų parodose Kaune ir Vilniuje.  Kaune  paroda „Aukštųjų mokyklų mugė“ vyks Kauno sporto halėje š. m. sausio 25 d., čia bus pristatomos tik aukštųjų mokyklų studijų programos.

Įmonės taip pat yra kviečiamos sudalyvauti šiose parodose pateikiant moksleiviams įdomius inovatyvius pavyzdžius iš mūsų sektoriaus. Taip pat kviečiame apsilankyti LATIA stenduose Kaune ir Vilniuje ir pabendrauti su jaunaisiais parodų lankytojais gyvai pristatant darbo aprangos ir tekstilės įmonėse privalumus.

Tai būtų pirmas toks atskiros pramonės šakos studijų pristatymas studijų parodose ir tikimės, kad tokiu būdu asociacija prisidės prie teigiamos informacijos apie Lietuvos aprangos ir tekstilės sektoriaus sklaidos.

Primename, kad studijų mugė Vilniuje „Studijos 2014” Vilniuje vyks š. m. vasario mėn. 6-8 d.

arrow