LATIA dalyvaus studijų mugėje „Studijos 2014“ Vilniuje, kuri vyks š. m. vasario mėn. 6-8 d.

Vienas iš asociacijos veiklos prioritetų –  sektoriaus įvaizdžio gerinimas, darbuotojų pritraukimas.  Vykdant šią misiją, praėjusiais metais parodos „Baltijos tekstilė ir oda“ metu buvo organizuotas renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue”.  Plėtojant šią idėją siekiama nuosekliai Lietuvos jaunimui pristatyti galimybę rinktis specialybę, kuri leistų ateityje dirbti aprangos ir tekstilės įmonėse.

Tuo tikslu asociacija inicijuoja aprangos ir tekstilės studijų programų pristatymą specializuotose studijų parodose Kaune ir Vilniuje.  Vilniuje paroda „Studijos 2014“ vyks š. m. vasario mėn. 6-8 d. Lietuvos parodų ir konferencijų centre Litexpo,  čia bus pristatomos visos studijų programos.

Įmonės taip pat yra kviečiamos sudalyvauti šiose parodose pateikiant moksleiviams įdomius inovatyvius pavyzdžius iš mūsų sektoriaus. Taip pat kviečiame apsilankyti LATIA stende Vilniuje ir pabendrauti su jaunaisiais parodų lankytojais gyvai pristatant darbo aprangos ir tekstilės įmonėse privalumus.

Tai būtų pirmas toks atskiros pramonės šakos studijų pristatymas studijų parodose ir tikimės, kad tokiu būdu asociacija prisidės prie teigiamos informacijos apie Lietuvos aprangos ir tekstilės sektoriaus sklaidos.

Studijų paroda Kaune „Aukštųjų mokyklų mugė“ vyks Kauno sporto halėje š. m. sausio 25 d.

arrow