LATIA dalyvavo dekarbonizacijos proceso „Misija 0“ darbo grupės posėdyje

Spalio mėn. Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) įsijungė į dekarbonizacijos proceso „Misija 0“ kuriamų darbo grupių veiklą. Šio proceso tikslas – rasti priemones, kurios padėtų Lietuvai tapti neutralia klimatui iki 2050 m. Joms teks svarbus vaidmuo ieškant bendro sutarimo ir siekiant atviro, efektyvaus dialogo atnaujinti Nacionalinį energetikos ir klimato srities veiksmų planą.

Dekarbonizacijos proceso „Misija 0“ darbo grupės suskirstytos į penkis sektorius – energetikos, pramonės, transporto, žemės ūkio ir miškininkystės, atliekų-žiedinės ekonomikos. Aplinkos ir Energetikos ministerijų iniciatyva suburtos net penkios šakinės ministerijos bendram svarbiam tikslui pasiekti, įtraukti ir šių sektorių socialiniai partneriai, asociacijos, kiti suinteresuoti visuomenės atstovai. LATIA siekia realizuoti savo tikslus energetikos, pramonės ir atliekų-žiedinės ekonomikos darbo grupių veiklose.

Šių darbo grupių veikla truks visus ateinančius metus, bus išsamiai atspindima tinklapyje klimatokaita.lt.

Visą Klimato savaitės baigiamojo renginio įrašą galima peržiūrėti čia.

Taip pat plačiau skaitykite: https://am.lrv.lt/lt/naujienos/startuoja-dekarbonizacijos-darbo-grupes-procesas-kokio-lietuvoje-dar-nebuvo

arrow