LATIA kviečia savo narius į „Baltic Fashion & Textile Vilnius” renginius

Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacija (LATIA) savo narius kviečia ne tik apsilankyti rugsėjo 16-18 d. vyksiančioje parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius”, apžiūrėti vietos ir užsienio įmonių stendus, bet ir dalyvauti organizacijos visuotiniame susirinkime, 30-mečio minėjime, sudalyvauti eilėje sektoriaus įmonėms aktualių renginių. 29-oji tarptautinė aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda ir joje vykstantys renginiai šiemet pritrauks daugiau nei 100 kompanijų iš 10 pasaulio šalių.

Tai vienintelė šiais metais Baltijos šalyse ir Rytų Europos regione organizuojama specializuota tekstilės, aprangos ir inovacijų paroda, į kurią atvyksta ne tik žaliavų tiekėjai, mados prekiniai ženklai, bet ir stambūs užsakovai iš užsienio, kuriems Lietuvos gamintojai tampa patraukliu verslo partneriu pandemijos laikotarpiu sutrikus visai pasaulinei tiekimo ir gamybos grandinei. Itin svarbu ir tai, kad į Lietuvą LATIA kvietimu atvyksta Europos aprangos ir tekstilės organizacijos (EURATEX) generalinis direktorius Dirk Vantyghem. EURATEX vertina Lietuvos patirtį ir potencialą aprangos ir tekstilės srityje, todėl nori iš arti susipažinti su lietuvių verslo ir eksporto galimybėmis.

Didžiausias dėmesys parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius” bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui, vyks konferencijos, verslo forumai ir seminarai LATIA nariams aktualiomis temomis. Kartu LATIA kviečia registruotis norinčius dalyvauti parodoje ir prekiauti savo gaminiais, suvenyrais ar tautodailės gaminiais.

Pagrindiniai renginiai

• Visuotinis Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos susirinkimas ir 30-mečio minėjimas.
• Tarptautinė konferencija  „Tekstilės ir aprangos pramonės sektoriaus tendencijos ir perspektyvos“, kurioje dalyvaus valdžios atstovai, EURATEX generalinis direktorius Dirk Vantyghem ir kt.
• Konferencija „Tvari ir žiedinė tekstilė – pramonės ateitis“, kur bus kalbama apie tekstilės atliekų surinkimą, perdirbimą, pakartotinį naudojimą bei valstybės poziciją šiais klausimais. Renginyje dalyvaus valdžios atstovai, EURATEX generalinis direktorius Dirk Vantyghem ir kt.
• Tarptautinė verslo kontaktų mugė „B2B Matchmaking event“, vyksianti hibridiniu būdu. Be parodos dalyvių ir lankytojų tikimasi virtualiai susitikimuose dalyvaus virš 200 verslininkų iš įvairių pasaulio šalių. Registruotis galite čia.
• „Vilnius Fashion & Textile Avenue“,  Moksleivių profesinio orientavimo į tekstilės ir aprangos sektorių renginys.
• Inovacijų ekspozicija ir inovacijų lyderių apdovanojimai. Užregistruoti savo inovaciją galite čia.

Parodos lankymas yra nemokamas.

Daugiau informacijos rasite: www.baltictextile.eu

arrow