LATIA narei UAB „Garlita“ – konkurso „Lietuvos metų gaminys“ aukso medalis

 

Gruodžio 17 d. 24-ą kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” nugalėtojai. Apdovanojimams buvo nominuotos 76 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 24-ių šalies ūkio šakų. Aukso medaliu apdovanotas Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacijos (LATIA) narės, UAB „Garlita“, akupunktūrinis masažinis megztinis prisotintas vitaminu E.

„Tokie rezultatai – ne vienos dienos darbas. Šis apdovanojimas atsirado ilgo ir nuoseklaus mūsų kolektyvo, dizainerių, marketingo specialistų darbo dėka. Kurti inovatyvius gaminius – yra nuolatinės pastangos, reikalaujančios daug kūrybos“, – teigia UAB „Garlita“ direktorius Juozas Martikaitis.

Įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti ekspertų komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, skyrė 51 aukso ir 10 sidabro medalių.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

arrow