LATIA organizuoja moksleivių profesinio orientavimo į tekstilės ir aprangos sektorių renginį „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2020“

 

LATIA kartu su partneriais – mokymo įstaigomis  š. m.  lapkričio 26 d. (ketvirtadienį) nuotoliniu būdu (per MS Teams platformą) jau septintąjį kartą organizuoja renginį VILNIUS FASHION & TEXTILE AVENUE.

Renginio tikslas – populiarinti Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonę kaip inovatyvią, naujas technologijas taikančią,  konkurencingą pramonės šaką, turinčią ilgalaikes ir patrauklias verslo plėtros perspektyvas.

Siekiama paskatinti jaunus žmones rinktis su darbu Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėse susietas profesijas, pritraukti daugiau motyvuotų studentų pasirinkti studijų programas, pagal kurias Lietuvos mokslo įstaigose rengiami specialistai inovatyviai Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonei.

Seminare apie tvarią madą ir skaitmenizaciją pranešimus skaitys tiek įmonių atstovai tiek ir sektoriaus mokslo profesionalai. Antroje renginio dalyje prisistatys Lietuvos aukštosios ir profesinės technikos mokyklos, ruošiančios specialistus ir darbininkiškas profesijas aprangos ir tekstilės pramonei, demonstruos studentų bei absolventų darbus, tokiu būdu pristatant  jaunimui visą galimų profesijų mūsų sektoriuje spektrą bei galimybes.

Kviečiame prisijungti ir įmonių specialistus, norinčius sudalyvauti šiame renginyje. Registruotis į renginį: https://forms.gle/UcC3rYBBgWuXMGTc9

arrow