LATIA prezidento sveikinimas asociacijos 30-mečio proga

Gegužės 30 d. Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacijai (LATIA) sukako 30 metų.

Organizacijos prezidento Kęstučio Daukšio sveikinimas:

„Džiugu, jog per 30 Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos veiklos metų mums pavyko užsitikrinti patikimų, maksimalią kokybę vertinančių ir inovacijas kuriančių tekstilės profesionalų vardą Lietuvoje ir užsienio šalyse bei suformuoti teigiamą Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės įvaizdį.

Šiandien Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonė – vienas svarbiausių šalies apdirbamosios pramonės sektorių. Sukuriama ženkli šalies eksporto dalis – sunku rasti kurią nors Europos šalį ar kitą pasaulio valstybę, į kurią nebūtų eksportuoti mūsų šalies drabužių gamintojų ir tekstilininkų gaminiai. Europą, JAV, Japoniją, Arabijos pusiasalio valstybes, Pietų Afrikos Respubliką pasiekia žinomų prekės ženklų produkcija, pagaminta Lietuvoje.

Verta paminėti, kad aprangos ir tekstilės pramonės įmonės šalyje bei jas atstovaujanti LATIA atrėmė ne vieną iššūkį tiek per tris veiklos dešimtmečius, tiek per pandemijos laikotarpį. Tai visus mus stiprina, moko lankstumo ir gebėjimo kūrybiškai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių sąlygų, drąsiai žvelgti į ateitį bei nuolat siekti geresnių sąlygų verslui.

Linkiu visiems sveikatos, dar daugiau stiprybės, pasitikėjimo savimi, ryžto keisti ir keistis bei sėkmingos veiklos! Ačiū, kad esate su mumis!“.

arrow