LATIA prezidiumo posėdyje dalyviai aptarė prioritetines 2021 m. veiklos kryptis

 

Šiandien, kovo 3 d., naudojantis „Zoom“ platforma, vyko Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) prezidiumo posėdis. Jame buvo svarstomi trys klausimai: LATIA veiklos prioritetinės kryptys 2021 m., LATIA komitetų veikla ir jų sudėties atnaujinimas, LATIA 30-ies metų minėjimas.

Posėdyje dalyvaujantys asociacijos narių-įmonių vadovai kartu su LATIA prezidentu Kęstučiu Daukšiu bei direktore Indra Grigoniene šiltai dalinosi patirtimi bei įspūdžiais apie verslą COVID-19 pandemijos metu, iškylančius iššūkius, spręstinas problemas.

Tarp svarbiausių LATIA veiklos prioritetų 2021 m., kuriuos įmonės iškėlė posėdžio metu, buvo aprangos ir tekstilės pramonės, asociacijos bei įmonių viešoji komunikacija ir jų interesų atstovavimas valdžios institucijose. Svarbi pasirodė ir pastaruoju metu sumažėjusi valstybės bei ES parama technologinėms inovacijoms įmonėse, leidžiančioms sumažinti neigiamą įtaką aplinkai. Nariai taip pat minėjo, kad pereinant prie žiedinės ekonomikos,  itin svarbus ir atliekų perdirbimo klausimas.

Antrojoje dalyje vykdomą veiklą pristatė komitetai – buvo nuspręsta, kad šią veiklą reikia aktyvinti, tuo tarpu, trečiojoje dalyje dauguma dalyvių pageidavo gyvo susitikimo atšvęsti LATIA trisdešimtmečiui gryname ore vėlų pavasarį ar vasarą, bet nuspręsta palaukti tolesnio valstybės reguliavimo dėl pandemijos.

arrow