LATIA tęsia sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimo mokymus

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) birželio-liepos mėnesiais tęsia sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimo, kompetencijų ugdymo mokymus. Šiuo metu dvi grupės po 16 specialistų iš 12-os Lietuvos aprangos gamybos įmonių gilina žinias su Kauno technologijų universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dėstytojais pagal programą „Naujausių skaitmeninių technologijų diegimas aprangos gamybos sektoriuje­“.

Technologai, gamybos ir produkto vadovai, konstruktoriai ir dizaineriai nuotoliniu būdu mokosi apie gamybos paruošimo procesų skaitmenizavimą, 3D projektavimą, virtualų drabužių primatavimą ir elektroninę prekybą, susipažįsta su naujausiomis aprangos gamybos technologijomis, procesais ir kokybės sprendiniais.

Rugpjūčio mėnesio antroje pusėje Asociacija kartu su Klaipėdos technologijų mokymų centru planuoja 5 dienų praktinius mokymus Klaipėdoje. Mokymų metu bus naudojamasi konkrečia įranga ir specializuotomis skaitmeninėmis programomis „CLO 3D“, „Kaledo Style“, „Gerber Technology AccuMark Pattern Design“. Mokymų programa „Drabužių konstravimas ir siuvimas taikant skaitmenines technologijas“ skirta  Lietuvos aprangos ir minkštų baldų gamybos konstruktoriams, dizaineriams, sukirpėjams ir naujų produktų vadybininkams. Mokymų metu iš ES finansuojamo projekto lėšų dalinai bus dengiami mokymų, maitinimo ir apgyvendinimo kaštai. Specialistai kviečiami registruotis į kvalifikacijos kėlimo mokymus pajūryje.

Daugiau informacijos: tel. 8600 15109 arba el. p. vilma@latia.lt

arrow