Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija įsteigė paramos fondą

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija š. m. balandžio mėn. įsteigė Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos paramos fondą.

Fondo veiklos tikslas – labdaros ir paramos teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims Labdaros ir paramos įstatymo ir Labdaros ir paramos fondų įstatymo nustatyta tvarka visuomenei naudingose ir su naudos sau siekimu nesiejamose srityse.

Fondo direktoriumi paskirtas p. Igoris Kupstas, LATIA viceprezidentas, UAB „Nostra“ direktorius.

LATIA paramos fondas š. m. rugsėjo – gruodžio mėn. organizuoja labdaros akciją „Esame kartu“, kurios metu šalies aprangos ir tekstilės gamintojai savo produkcija  parems šalies nepasiturinčias ir daugiavaikes šeimas.

Akcijos tikslas – prisidėti prie paramos neturtingiausiems ir labiausiai socialiai pažeidžiamiems mūsų šalies piliečiams, ugdyti darnią visuomenę, skatinant Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių ir verslo visuomenės bendrąja prasme socialinį atsakingumą.

Akcijos metu fondo atstovai lankys įvairius Lietuvos regionus ir įteiks šalies aprangos ir tekstilės įmonių produkciją šiame regione esančių socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų atstovams.

LR Ministras Pirmininkas A. Butkevičius sutiko tapti šios fondo organizuojamos akcijos globėju.

arrow