Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) 2017 m. spalio 19-20 d. jau šeštą kartą organizuoja projektą VILNIUS FASHION & TEXTILE AVENUE (VFTA).

 

Siekdama šalies moksleivių ir jaunimo tarpe  populiarinti Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonę kaip inovatyvią,  naujas technologijas taikančią,  konkurencingą pramonės šaką, turinčią ilgalaikes ir patrauklias verslo plėtros perspektyvas Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) 2017 m. spalio 19-20 d. jau šeštą kartą organizuoja projektą VILNIUS FASHION & TEXTILE AVENUE (VFTA). Tai – į tekstilės ir aprangos sektorių nukreiptas moksleivių profesinio orientavimo renginys, kurio metu Lietuvos moksleiviai, visuomenė ir žiniasklaida bus supažindinami su aprangos ir tekstilės pramonės sektoriumi.

Projekte kviečiame dalyvauti Lietuvos aukštąsias ir profesines technikos mokyklas, ruošiančius specialistus aprangos ir tekstilės pramonei, pristatant  moksleiviams visą galimų profesijų mūsų sektoriuje spektrą. Vienas iš projekto tikslų – paskatinti jaunus žmones rinktis su darbu Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėse susietas profesijas.

Taip pat renginio jaunimui „Vilnius Fashion&TextileAvenue” metu (2017 spalio 19 – 21 d.) Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija organizuoja JAUNŲJŲ DIZAINERIŲ KONKURSĄ.

JAUNŲJŲ DIZAINERIŲ KONKURSO tikslas – atrasti naujus talentingus dizainerius, būsimus įmonių įvaizdžio,  naujo produkto ir kolekcijų kūrėjus, ugdyti atsakingą, veiklią asmenybę. Tai projektas prisidedantis prie iniciatyvų, padedančių gaminti naują, konkurencingą ir turinčią paklausą produkciją.

DALYVIAI – Lietuvos ir užsienio jaunieji dizaineriai, atstovaujantys valstybines ir privačias mokslo institucijas,  rengiančias dizainerius.

Jei planuojate dalyvauti Vilnius Fashion & Textile Avenue projekte, prašau iki 2017 m iki rugpjūčio 20 d. atsiųsti užpildytą dalyvio paraišką el. paštu: renginiai@latia.lt.

Detalesnė informacija: Aida Bubelienė tel. mob. 8612 40559

arrow