„Litexpo“ vyks tarptautinė aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda

Atlaisvinant reikalavimus viešiems verslo renginiams tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija tradiciškai su partneriais kviečia visas tekstilės, aprangos ir technologijų verslo įmones dalyvauti 29-oje tarptautinėje parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS, kuri vyks š.m. rugsėjo 16-18 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre 1-oje ir 2-oje salėse. Tuo pačiu metu kitose „Litexpo” salėse vyks tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė”.

Dėl LRV ribojimų praeitais metais neįvykusi paroda šiais metais bus šiek tiek mažesnė ir orientuota į vietinį ir kaimyninių šalių tekstilės ir aprangos verslo sektorių. Tikimasi sulaukti daugiau kaip 100 dalyvių.

Didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui, vyks konferencijos, tarptautinė B2B kontaktų mugė, verslo forumai ir seminarai sektoriaus specialistams. Aštuntąjį kartą iš eilės bus organizuojamas Lietuvos moksleivių profesinio orientavimo į aprangos ir tekstilės sektorių renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue“, Lietuvos įmonės kviečiamos pristatyti inovatyvius savo gaminius ekspozicoje „Lietuviška tvari mada ir inovatyvi tekstilė“. Trečią kartą vyks „Baltic Fashion OUTLET“ – erdvė, kurioje Baltijos šalių aprangos ir mados aksesuarų gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą.

LATIA nariams bus taikoma 30 proc. nuolaida stendo ploto nuomai. Labai mažos, mažos ir vidutinės gamybinės įmonės  gali teirautis dėl finansavimo dalyvavimo parodoje kaštų padengimui.

Daugiau info: www.baltictextile.eu 

arrow