Maloniai kviečiame apsilankyti 26-ojoje tarptautinėje tekstilės, aprangos ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2017

 

Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų kolegas apsilankyti 26-ojoje tarptautinėje tekstilės, aprangos ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2017 ir jos metu organizuojamuose renginiuose, kurie vyks š. m. spalio 19-21 d. LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) 3-ioje, 4-oje ir 5-oje salėse. Parodos dalyviai pristatys audinius, žaliavas, namų ir interjero tekstilę, aksesuarus ir siuvimo priedus, viršutinius ir apatinius drabužius, odos gaminius ir avalynę, naujausias technologijas bei įrengimus.

Šiemet parodoje dalyvauja daugiau nei 450 įmonių iš 25 pasaulio šalių – greta žinomų įmonių iš Baltijos šalių savo gaminius pateiks ir Lenkijos, Skandinavijos, Italijos, Portugalijos, Turkijos, Ukrainos atstovai savo nacionaliniuose paviljonuose.

Pirmą kartą parodoje daugiau nei 20 įmonių savo inovacijas ir technologijas pristatys atskirame inovacijų ir technologijų sektoriuje.

AZIJOS PAVILJONE  šiais metais dalyvaus apie 80 tekstilės ir parangos gamintojų iš Kinijos, Indijos, Pakistano ir Bangladešo.

Parodos lankymas nemokamas!

PARODOS RENGINIAI:

• Konferencija „Sumanios gamybos technologijos aprangos ir tekstiles sektoriuje“ (daugiau informacijos:);

• Seminaras „Aprangos ir tekstilės verslas: kaip įeiti į užsienio rinkas“;

• Verslo kontaktų mugė su Kinijos drabužių ir tekstilės įmonėmis „Promotion of China Brands in Textile Sector“ (registracija iki spalio 16 d.:);

• Tarptautinė verslo kontaktų mugė B2B (registracija iki spalio 16 d.:);

• Tarptautinė konferencija „Globalus greitosios mados lėtėjimas– realybė ar iliuzija“.
Konferencija vyks anglų (I dalis) ir lietuvių (II dalis) kalbomis. Renginys mokamas, daugiau informacijos ir registracija.

• Vilnius Fashion & Textile Avenue – Lietuvos moksleivių profesinio orientavimo į aprangos ir tekstilės sektorių renginys;

• Jaunųjų dizainerių konkursas „JUKI Young Designers‘ Competition“;

• FASHION BAZAAR – Baltijos šalių dizainerių mados ir aksesuarų mugė.

Parodos dalyviai, programa, registracija, kita informacija:

http://baltictextile.eu/vilnius/lt/

el. p.: visitors@baltictextile.eu, tel. +370 5 2734782

Organizatorių komanda linki Jums nuostabios parodos!

arrow