Naujos priemonės verslui nuo š. m. rugsėjo mėn.

 

Nuo rugsėjo 1 d. įmonės jau gali pasinaudoti priemone „Kompetencijų vaučeris“, kuri suteikia galimybę įmonių darbuotojams mokytis ir taip prisitaikyti prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų. Vienam pareiškėjui didžiausia galima skirti finansavimo lėšų suma – 4,5 tūkst. eurų. Įmonės, siekiančios gauti finansavimą, turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama ir pateikti ją UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) iki 2020 metų lapkričio 30 dienos.

„Google“ kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija pradeda įgyvendinti projektą „Auk su “Google“. Ši iniciatyva bus įgyvendinama bendradarbiaujant su VšĮ „Versli Lietuva“ ir bus palaikoma „Digital Academy“. Projektas sudarys galimybę esamiems ir būsimiems verslininkams nemokamai pasinaudoti technologijų įmonės „Google“ siūlomais mokymais bei konsultacijomis ir taip įgyti naujų skaitmeninių įgūdžių, reikalingų siekiant kurti ir plėsti savo verslą. Įgyvendinant šią „Google“ iniciatyvą planuojama nemokamai apmokyti  apie 10 tūkstančių verslo atstovų. Registracija į mokymus jau prasidėjo, daugiau informacijos rasite „Auk su „Google“ svetainėje: https://grow.google/intl/lt.

Pirmieji mokymai – jau nuo rugsėjo 9 d.

Nuo rugsėjo 4 d. darbdaviai Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo skyriams galės teikti paraiškas dėl subsidijos darbo vietoms steigti (pritaikyti). Valstybės paramos lėšų vienai darbo vietai dydis – iki 18 835,21 eurų. Dokumentai bus priimami iki spalio 5 d. Daugiau apie priemonę skaitykite čia.

Daugiau apie kitas priemones skaitykite čia: http://www.latia.lt/verslui-del-covid-19/28.

arrow