Paroda BALTIC FASHION & TEXTILE Vilnius susilaukė susidomėjimo iš užsienio

29-oji tarptautinė paroda BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS vyks rugsėjo 16-18 d. Litexpo 1-oje ir 2-oje salėse kartu su tarptautine grožio industrijos ir kosmetikos paroda PELENĖ  ir dizainerių muge Fashion Bazaar (Litexpo 3,4 ir 5 salėse).
Pasiilgę gyvų verslo susitikimų, parodoje sparčiai registruojasi ir Baltijos rinkai ketina pristatyti naujas audinių, žaliavų bei drabužių kolekcijas vis daugiau firmų iš Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos ir Latvijos. Italijos, Vokietijos ir Skandinavijos prekiniai ženklai siunčia paklausimus ketindami apsilankyti parodoje ieškodami gamybos paslaugas teikiančių įmonių bei unikalaus dizaino ir tvarių medžiagų ir technologijų gaminių.  Tai geras ženklas Lietuvos tekstilės ir aprangos verslo sektoriui bei pačiam verslo renginiui, vis dar organizuojamam Lietuvoje.

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija kviečia visas tekstilės, aprangos ir technologijų verslo įmones dalyvauti parodoje, pasinaudoti finansine parama ploto nuomai, organizuoti naujų technologijų ar inovatyvių produktų pristatymus ir susitikti gyvai su regiono ir užsienio šalių verslo atstovais.

Parodoje tikimasi sulaukti daugiau kaip 100 dalyvių. Plačiau apie parodą: http://www.latia.ltwww.latia.lt/news/376  ir www.baltictextile.eu.

arrow