Paroda | BALTIC FASHION & TEXTILE Vilnius

30-toje tarptautinėje aprangos, tekstilės ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui. Jubiliejinėje parodoje vyks konferencijos, seminarai, tarptautinė B2B verslo kontaktų mugė bei profesinio moksleivių orientavimo į šią pramonės šaką renginys. Diskusijos, seminarai, profesionalų diena, jaunimui bei visiems , neabejingiems tekstilei, skirti renginiai.

Parodoje dvi įspūdžių ir patirčių kupinos dienos:

PENKTADIENIS (04.14)

Ši diena parodoje atvira visiems, bet ypatingai kviečiami lankytis aprangos ir tekstilės verslo sektoriaus atstovai, specialistai. Šios dienos programoje numatomos aktyvios diskusijos apie sektoriaus verslo aktualijas: gilus pjūvis apie inovatyvų bei tvarų tekstilės ir mados verslą, elektroninio verslo subtilybės. Nagrinėjamos naujausios tendencijos ateities vizija ir realybė. Numatomas tikslingų naujų verslo kontaktų ir pažinčių laikas.

ŠEŠTADIENIS (04.15)

Tai diena, kurią parodoje pilnavertiškai bei įdomiai praleis ne tik mados ir tekstilės mylėtojai, bet ir jų draugai, ar šeimų nariai. Šios dienos programa gausi staigmenų ir atradimų kiekvienam jos dalyviui. Kolekcijų pristatymai, naujų mylimiausių mados prekių ženklų atradimai, o tuo pačiu ir artima pažintis su jau gerai pažįstamais mados verslo atstovais, dizaineriais. Programoje gausu pranešimų bei diskusijų apie tvarų tekstilės vartojimą ir tendencijas.

Detali programa jau netrukus!

BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS vyksta drauge su paroda PELENĖ, tad vienu metu galėsite aplankyti du renginius – vienas bilietas abiem!

Bilietus įsigyti galite čia – nuoroda.

arrow