Projektas „Advanced technologies for textile and fashion industry“ TEXMODA

Lietuvos aprangos ir tektilės įmonių asociacija LATIA kartu su 5 šalių institucijomis (penki universitetai bei trys asociacijos) dalyvauja Europos Sąjungos finansuojamame ERASMUS+  projekte „Advanced technologies for textile and fashion industry“ TEXMODA („Pažangiosios technologijos tekstilės ir mados pramonei“ ).

Projektas „Advanced technologies for textile and fashion industry“ TEXMODA („Pažangiosios technologijos tekstilės ir mados pramonei“ ) – Europos Sąjungos finansuojamas ERASMUS+ projektas, tekstilės inžinerijos ir mados studijų kokybei gerinti bei specialistų kompetencijoms stiprinti.

Vykdant TEXMODA projektą ir bendradarbiaujant aukštojo mokslo bei pramonės organizacijoms bus parengtas atviros prieigos e-mokymo kursas (MOOC), skirtas aukštojo mokslo rengiamų kvalifikacijų tekstilės ir mados srityje tinkamumui sparčiai kintančiai darbo rinkai užtikrinti.
TEXMODA projekte bendradarbiauja aštuonios institucijos (penki universitetai ir trys asociacijos) iš penkių ES šalių – Graikijos, Ispanijos, Prancūzijos, Portugalijos ir Lietuvos.
TEXMODA tinklalapis: http://www.texmoda.eu

arrow