Ptak Expo tarptautinė mados paroda

Tarptautinė mados paroda „Ptak Expo International Fashion Fair” vyks š. m. vasario 18-20 dienomis Rzgow mieste, Lenkijoje.

PTAK mados miestas yra didžiausia ir unikali vieta Europoje, kuri apjungia didmeninio centro veiklą. Ptak Moda yra didžiausia demonstracinė salė Lenkijoje, įskaitant standartinės ir internetinės prekybos funkcijas. Čia vyks ir tarptautinė mados paroda bei Ptak išparduotuvė.

Tarptautinė mados paroda Ptak Expo vyks visose Ptak prekybos centro patalopse, kuriame parodos plotą sudarys 200 000 kv. m. išdėstytų 200 hektarų plote.
Į Ptak Expo parodą susirinks 3500 dalyvių iš viso pasaulio – gamintojai, importuotojai, drabužių platintojai, pristatomi avalynės gaminiai ir aksesuarai. Šie skaičiai rodo jog tai yra didžiausia mados paroda Europoje, vykstanti du kartus metuose: pavasario/ vasaros ir rudens/žiemos kolekcijų parodos.

Paskutinėje parodoje apsilankė apie 100 000 vietinių ir užsienio šalių lankytojų/ pirkėjų, pagrinde iš Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Čekijos Respublikos, Slovakijos, Bulgarijos, Rumunijos, Vokietijos ir Baltijos šalių.

Daugiau informacijos rasite parodos lankstinukuose ar oficialiame parodos tinklalapyje: http://www.ptakexpo.com/en/

Video medžiaga:

arrow