Renginys, skirtas Lietuvos aprangos ir tekstilės verslo integracijai į tarptautines eksperimentinės plėtros ir inovacijų vertės grandines

Kviečiame dalyvauti Lietuvos aprangos ir tekstilės verslo integracijai į tarptautines eksperimentinės plėtros ir inovacijų vertės grandines skirtame renginyje kuris vyks š. m. lapkričio 5 d. nuotoliniu būdu.

Renginio metu organizuojama tarptautinė konferencija „Inovacijos tekstilės ir aprangos sektoriuje: iššūkiai, galimybės ir integracija į tarptautines vertės grandines“, kurioje Lietuvos ir užsienio šalių specialistai apžvelgs veiklos kryptis aprangos ir tekstilės sektoriuje, ypatingai didelį dėmesį skiriant technologinių inovacijų plėtros tendencijoms šiame sektoriuje.

Po konferencijos vyks verslo kontaktų mugė ir tinklaveikos renginys.

Renginio programa:
10.00-16.30 val. Konferencija „Inovacijos tekstilės ir aprangos sektoriuje: iššūkiai, galimybės ir integracija į tarptautines vertės grandines“
17.00-19.00 val. Verslo kontaktų mugė
19.00-21.00 val. Tinklaveikos renginys

Išankstinė registracija vykdoma iki lapkričio 3 d.  Registruotis ČIA

Prašome registracijoje nurodyti/pažymėti, kuriose renginio dalyse norite dalyvauti, kadangi bus siunčiamos skirtingos prisijungimo nuorodos į atskiras renginio dalis.

Daugiau informacijos tel. +370 600 15109, el. p. renginiai@latia.lt.

Renginys finansuojamas ES SF lėšomis vykdomo projekto „Lietuvos verslo integracija į tarptautines eksperimentinės plėtros ir inovacijų vertės grandines (InterInoLT)“ lėšomis.

arrow