Sėkmės istorija: UAB „Textilis“ siekis sudominti klientą neliko nepastebėtas

UAB „Textilis“ yra viena didžiausių gamybos ir didmeninės prekybos audiniais kompanijų Baltijos šalyse. Dar 2004 m. Kaune įsikūrusi įmonė sutelkė profesionalius tekstilės specialistus, galinčius dalintis turima patirtimi kuriant ir gaminant naujas tekstilės medžiagas. Pradėję nuo dalinimosi su klientais turima patirtimi ir gamyba tose vietose, kurios yra finansiškai patrauklesnės, įmonės darbuotojai išaugo iki audinių apdailos technologijų kūrėjų, turinčių savo įrenginius apdailai.

Tai suteikė galimybę UAB „Textilis“ naudoti draugiškas gamtai audinių apdailos technologijas ir siekti sudominti klientus. Be to, įmonė nuolat tobulėja, dalyvauja parodose, atlieka laboratorines paslaugas (vizualinę medžiagų kontrolę, fizinių-mechaninių audinių ir trikotažo savybių nustatymą). Šiuo metu bendrovė atlieka pilną klientų aptarnavimą: nuo medžiagų naujų kolekcijų pristatymui iki galutinio produkto gamybos organizavimo.

UAB „Textilis“ teigimu, būtina sudominti klientus, o ne laukti, kol jie patys pradės ieškoti. Svarbu prisitaikyti prie kiekvienos šalies poreikių ir lūkesčių. Tad įmonė gali didžiuotis ir nemažomis eksporto apimtimis. Didžioji dalis įmonės produkcijos yra eksportuojama į Vakarų, Vidurio ir Rytų Europos šalis. Apie 70 proc. produkcijos iškeliauja į Baltarusiją,Ukrainą,Vokietiją, Skandinavijos valstybes ir kt. Likusi dalis tenka Lietuvai, Latvijai, Estijai ir kt.

arrow