Šimtametę patirtį turinti kojinių gamintoja SPARTA TEXTILE – tapo LATIA nariu

 

2020 m. liepos 30 d. vykusiame LATIA (Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija) Prezidiumo posėdyje vienbalsiu nutarimu UAB SPARTA TEXTILE tapo LATIA nariu.
Šiuo metu LATIA vienija daugiau kaip 100 narių – tekstilės, namų tekstilės įmones, trikotažo, aprangos siuvimo, apdailos, odos ir kailių, avalynės įmones, prekybines įmones, prekiaujančias audiniais, drabužiais, aksesuarais, odos gaminiais, siuvimo ir tekstilės įrengimais, paslaugų įmones bei mokymo įstaigas.

Sparta daugiau kaip 100 metų patirtį turinti kojinių gamykla.

Įmonė sako, kad „orientuodamiesi į klientų poreikius, turime išlikti ne tik konservatyvūs, bet ir atitikti besikeičiančius vartotojų poreikius. Keičiantis gyvenimo ritmui, privalome būti dinamiški, ryškesni, išskirtiniai, atspindėti jaunas ir veržlias asmenybes. Pasiūlyti prekes Smagioms Gyvenimo Akimirkoms, kurios atspindi  nerūpestingumą, žavesį, spontaniškumą bei nuotykius. Kadangi esame inovatyvūs ir aktyvūs, nuolat tobulėjame, tą norime pateikti ir savo atsinaujinusiame internetiniame puslapyje.”

Džiaugiamės, kad LATIA narių gretas papildė aktyvus ir nuolat tobulėjantis narys, bei kviečiame visus apsilankyti jų atsinaujinusiame internetiniame puslapyje.

arrow