Susitikime aptarta projekto „LATIA eksporto plėtra“ veikla ir komunikacija

 

Šių metų vasario 11 d. „ZOOM“ platformoje įvyko „LATIA eksporto plėtra“ klasterio narių susitikimas. Jį sudarė dvi dalys: pirmąją pokalbio valandą buvo aptartas projekto biudžeto perskirstymas, antrąją – klasterio komunikacijos pristatymas.

Pokalbio dalyviai – klasterio nariai – aktyviai dalijosi savo nuomonėmis ir įžvalgomis apie projektą, vykstantį sudėtingu pandemijos laikotarpiu. Nariai vienbalsiai sutarė, jog COVID-19 akivaizdoje verslas susiduria su ypač dideliais išbandymais, prie kurių tenka prisitaikyti, ieškoti naujų sprendimo būdų bei planuoti tolimesnes projekto veiklas su viltimi apie verslui palankesnę ateitį.

Antroje pokalbio dalyje buvo pristatyta LATIA klasterio komunikacija. Siekiant stiprinti LATIA klasterio prekės ženklą užsienyje, didinti žinomumą ir matomumą, viešinti produktų liniją, didinti turinio kiekį ir patikimumą, vykdoma aktyvi komunikacija tinklapyje ir socialinėje medijoje.

Per du trečdalius projekto buvo sukurta daug vertingos informacijos, komunikacijos kanalų, pradėta ir ištestuota reklama. 12 reklamų soc. tinkle „Facebook“ pasiekė arba ją matė 150 tūkst. 853 vartotojai, į įrašus sureagavo (parašė žinutę, paspaudė „Patinka“, pakomentavo ar pan.) 6 tūkst. 676 vartotojai. Populiariausia žinutė apie lietuvių produkciją, vertinamą užsienio žiniasklaidos, pasiekė beveik 62 tūkstančius vartotojų. Šiuo metu yra pasirengta likusį pavasarį skirti intensyviai komunikacijai, orientuotai į naudą individualiems klasterio nariams.

Projekto „LATIA eksporto plėtra“ tikslas – plėtoti LATIA – kaip klasterio – lietuviškos produkcijos eksportą tikslinėse rinkose, įsitraukiant į tarptautines tinklų grandines, pristatant produkciją užsienio parodose ir įgyvendinant aktyvias rinkodaros priemones.

Projekto vykdytojo LATIA partneriai ir klasteryje dalyvaujančios įmonės: UAB „LTM Garments“, UAB „Sabalin“, Algirdo Valiuškio įmonė, E.Galkauskienės įmonė „EUSTILIJA“, UAB „Mittet“, UAB „Textilis“, UAB „Vitameda“, UAB „Šilta mada“, MB „Dizaino vėjas“.

arrow