Sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Šiandien švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – ypatingą šventę, kuri primena mums apie brangią, sunkiai iškovotą laisvę.

Ši diena taip pat yra proga prisiminti mūsų valstybės istoriją bei tai, kad ne viskas, ką šiandien turime ir esame sukūrę anksčiau buvo pasiekiama ir apskritai įmanoma.

 Ką mums davė iškovota nepriklausomybė? Pasiteiravome „Vitameda“ įmonės direktoriaus Kęstučio Jociaus.

„Nepriklausomybė mums suteikė viską: galimybes atrasti naujas rinkas, pasiekti technologinį progresą, būti atviriems pasauliui. Su laisve mus pasiekė ir visai kitas gyvenimo būdas, bendravimo modelis ir požiūris į darbą, verslą.“, – dalinosi LATIA įmonės narės direktorius Kęstutis.

„Priespaudos laikais buvo aišku – kur, ką, kiek ir kam gaminti. Dabar verslo modelis reikalauja kūrybinio mąstymo ir išminties. Tai, kas lengva tau – lengva ir kitiems, o tai, kas sunku tau – sunku ir tavo konkurentams.

Dabar turime atviras galimybes įdėti daugiau darbo ir pastangų tam, kad pasiektume daugiau nei kada nors galėjome įsivaizduoti. Turime neribotas galimybes, kurias mums padovanojo iškovota nepriklausomybė.“ – dalinosi „Vitameda“ įmonės direktorius Kęstutis Jocius.
arrow