UAB „LTM garments“: rinka išmoko naujas žaidimo taisykles

UAB „LTM garments“, šiuo metu gaminantys moteriškus ir vyriškus drabužius ir kitus gaminius, karantino laikotarpis buvo nelengvas – teko sumažinti darbuotojų skaičių ir prisitaikyti prie naujų darbo sąlygų.

Įmonės vadovas Jonas Daukantas teigia, kad, prasidėjus pandemijai, visi klientai sumažino užsakymų skaičių, natūraliai, sumažėjo ir apyvarta.

„Kai uždarė parduotuves, visi ėmė ieškoti kitų būdų, kaip išgyventi. Mes taip pat prisitaikėme, perorganizavome savo veiklą. Išmokome, kaip naudotis Zoom programa, tai padeda sutaupyti nemažai pinigų kelionėms. Ir dirbame toliau, tik deja jau su mažesniu darbuotojų skaičiumi. Šiuo metu jaučiasi šioks toks atsigavimas, tačiau į pernai ar užpernai metų lygį pardavimai dar neatsistatė“, – teigia J. Daukantas.

UAB „LTM garments“ karantino laikotarpiu turėjo vos kelis sirgusius COVID-19, tačiau židiniu netapo. Išgyventi finansiškai padėjo valstybės parama prastovų apmokėjimui.

Paklaustas, kas laukia Lietuvos aprangos ir tekstilės sektoriaus, J. Daukantas prognozuoja ramesnį periodą.

„Manau, net ir jei vėl teks uždaryti didelę dalį verslų dėl pandemijos, bus jau mažiau streso. Per visą šį laikotarpį įmonės arba išmoko prisitaikyti, arba užsidarė išvis. Puošnesnių drabužių sektorius turi labai rimtų problemų, laisvalaikio drabužių gamintojai – išgyvena kone geriausius savo laikus.

Kad ir kaip būtų užklupus bėdai dabar jau tiek mes, tiek mūsų klientai turi patirties ir žino, kaip elgtis pandemijos sąlygomis“, – teigia UAB „LTM garments“ vadovas.

arrow