UAB „Mittet“ sėkmės istorija: karantinas turėjo ne tik minusų, bet ir pliusų

UAB „Mittet“ yra vienintelė Baltijos šalyse, gaminanti megztinę „ilgapūkę“ medžiagą, kitaip tariant, „dirbtinį kailį“, dygsniuojanti medžiagas ne tik siūlais, bet ir ultragarsu. COVID-19 bendrovei atnešė nemažai pliusų.

Įmonė gamina kelis produktų segmentus. Pandemijos metu techninei paskirčiai skirtų gaminių dalies pardavimai ženkliai išaugo. Didžioji techninės paskirties produktų dalis yra naudojama dažymo volelių gamybai. Be to, UAB „Mittet“ pradėjo gaminti laminuotus audinius klientui, tiekiančiam antbačius NATO armijai.

Išmokę dirbti naujomis rinkos sąlygomis, bendrovės darbuotojai dabar jau lengviau bendrauja nuotoliniu būdu su klientais ir tiekėjais, akcininkais, kolegomis. Pati įmonė atnaujino kompiuterinę įrangą, pradėjo naudoti optinį interneto kabelį, kuris užtikrina greitesnį interneto ryšį. Be to, pradėta plėsti gamyba su laminavimo klijavimo įrenginiu, atliekamos komisinio darbo paslaugos, didinami dygsniavimo čiužiniams bei baldams, viršutinių ir laisvalaikio rūbų gamybos kiekiai.

arrow