Vienintelė paroda Rytų Europoje – galimybė tekstilės įmonėms susirasti ilgalaikius partnerius

Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacija (LATIA), atstovaudama aprangos ir tekstilės pramonę, rengia vienintelę šiais metais Rytų Europoje vyksiančią parodą „Baltic Fashion & Textile Vilnius”. Tai pirmasis asociacijos stambus renginys po pandemijos suvaržymų. Tikimasi, kad paroda ženkliai prisidės prie greitesnio įmonių veiklos atsistatymo.

„Norime parodyti, kad pasaulinę aprangos ir tekstilės pramonę COVID-19 privertė sustiprėti, persiorientuoti, atsinaujinti ir judėti pirmyn. Trijų dienų parodoje įmonės galės susipažinti, apžiūrėti dalyvių produkciją, audinius, susirasti partnerių, padiskutuoti apie tekstilę, jos inovacijas, ateitį, sudalyvauti pramonei aktualiuose renginiuose. Tai iš tiesų visų ilgai lauktas gyvas susitikimas“, – teigia LATIA direktorė Indra Grigonienė.

Daugiausiai dėmesio renginyje bus skiriama inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui, vyks konferencijos, verslo forumai ir seminarai sektoriaus darbuotojams ir įmonių vadovams aktualiomis temomis.

Paroda „Baltic Fashion & Textile Vilnius” vyks rugsėjo 16-18 d. parodų rūmuose „Litexpo“, Vilniuje.

Parodos lankymas yra nemokamas.

Daugiau informacijos rasite: www.baltictextile.eu

arrow