„WARMER-Transformer No.1“ – geriausias metų teksilės gaminys Lietuvoje

Sveikiname aukso medaliu lengvosios pramonės kategorijoje apdovanotą „BARKER TEXTILES“ įmonę. Gaminys, kuris parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2022” sulaukė šio įvertinimo išties išskirtinis, kaip ir jo pavadinimas – „WARMER-Transformer No.1“

Rinkoje gerai žinoma, jog „Barker Textiles“ įmonė puoselėja ilgametes vilnos ir medvilnės pledų gamybos tradicijas. Tai yra pirmasis šios įmonės aprangos produktas. Jei pirmasis jau apdovanotas medaliais, kas laukia toliau!

LATIA formuotai komisijai produkto tvarumas buvo vienas iš esminių faktorių renkant geriausią 2022 metų aprangos gaminį Lietuvoje. „Barker Texiles“ čia turėjo daug svarių argumentų – apie tai mums papasakojo įmonės technologė bei šio projekto kuratorė Severina Gegužytė.

„Pledų gamybą, kuri yra pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis, generuoja nemažai gamybinių atliekų. Jos puikios kokybės ir šimtaprocentinės vilnos. Surinkome jas ir pabandėme padaryti naują produktą. Šiam apsiaustui gaminti naudojame ir vilnonius perdirbtus verpalus – dalis surinktų gamybinių įmonės atliekų siunčiamos į Italiją tam, jog būtų perdirbamos į verpalus. Tad visas „WARMER-Transformer No.1“ yra iš perdirbamų žaliavų.“, – dalinosi S. Gegužytė.

Susidomėjusius šiuo išskirtinio dizaino bei praktiško panaudojimo apsiaustu dar reikės palaukti. Kol kas tai koncepcinis modelis, kurio pardavime nėra, bet, kaip pažadėjo „Barker Texiles“ atstovė – ilgai laukti neteks!
arrow