Žiniasklaidoje 2021 m. pradžioje – apie rinkos naujienas ir tendencijas

 

2021-ieji prasidėjo su besitęsiančia COVID-19 sukelta sveikatos ir ekonomikos krize. Didieji Lietuvos naujienų portalai apžvelgia šių metų tendencijas bei su aprangos ir tekstilės sektoriumi susijusias naujienas.

Delfi.lt apie LATIA narės parduodamas įmonės akcijas

Skelbiama, kad Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) narė, Panevėžio tekstilė bendrovė „Linas“, pardavinės 2019-2020 metais supirktas savo akcijas. Praėjusių metų lapkričio pabaigoje, įgyvendinęs paskutinį akcijų supirkimą, „Linas“ valdė 7,64 proc. savo įstatinio kapitalo.

Plačiau skaitykite: https://www.delfi.lt/verslas/rinka/linas-pardavines-supirktas-savo-akcijas.d?id=86270307

„Verslo žinios“ apie 2021 m. prekybos tendencijas

„Verslo žinios“ skelbia apie prekybos tendencijas. Anot vz.lt, viliamasi, kad drabužių sektorius, atsigaus.

Plačiau skaitykite: https://www.vz.lt/prekyba/2021/01/15/9-prekybos-tendencijos-aktualios-2021-metais

„Verslo žinios“ apie elektroninės komercijos apimtis

„Verslo žinios“ skelbia, kad didžiulis elektroninės komercijos apimties didėjimas, kurią ekspertai  numatė ateinančiam penkmečiui, kilus COVID-19 protrūkiui, buvo pasiekta akimirksniu. Tai visiems perspektyviems prekių ženklams yra geroji žinia, nes galimybės internete, kur pirkėjų neriboja geografinės sienos, yra milžiniškos. Tuo tarpu pirmoji pandemijos banga pavasarį parodė, kad mūsų verslas geba greitai reaguoti ir prisitaiko prie naujų išlikimo sąlygų.

Plačiau skaitykite:  https://www.vz.lt/prekyba/2021/01/02/net-per-kara-prekyba-nesustojo#ixzz6kB5PFbgk

15min.lt apie tai, kad Kinija nebenori būti pasaulio fabriku

Kinija ilgai siūlė save pasauliui kaip pigų fabriką, kuriame buvo gaminami daug fizinio darbo reikalaujantys gaminiai, tokie kaip tekstilė, žaislai, drabužiai, avalynė ir kt. Gerėjant švietimui ir darbo užmokesčiui augant, Kinijoje tampa nebe taip pigu, ir dabar šalis nori sutelkti dėmesį į brangesnių, sudėtingesnių produktų gamybą bei remtis vidaus vartojimu.

Plačiau skaitykite: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/kinija-nebenori-buti-pasaulio-fabriku-kas-uzims-jos-vieta-57-1438614?copied

arrow