LATIA kviečia dalyvauti mokymuose apie procesų optimizavimą ir darbuotojų pritraukimą bei išlaikymą

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) kartu su partneriu UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ kviečia savo narius ir jų darbuotojus dalyvauti mokymuose.

Įmonių, padalinių vadovai ir vadybininkai kviečiami dalyvauti nuotoliniuose 4 dienų mokymuose „Darbas pagal KPI veiklos tikslus. Procesų optimizavimo galimybės“, kuriuose bus kalbama apie gamybos procesų optimizavimą, darbą pagal KPI veiklos tikslus.

Mokymus ves organizacijų veiklos strategijų sudarymo, valdymo bei efektyvumo didinimo ekspertas Rokas Milovanovas bei organizacijų efektyvumo, strateginio valdymo ir veiklos procesų optimizavimo sertifikuotas procesų analizės „Six Sigma Black Belt“ ekspertas Rimtautas Dališanskas.

Mokymai vyks 2021 m. lapkričio 9,16, 22 ir 26 d. 9.00-12.00 val. „Zoom” aplinkoje. Kaina  80 Eur/asm. | Trukmė 16 ak. val. REGISTRACIJA vyksta iki spalio 29 d. pildant šią ANKETĄ.

Įmonių vadovai, personalo specialistai, veiklų vadovai taip pat kviečiami dalyvauti mokymuose „Profesinio kapitalo didinimas – kaip pritraukti ir išlaikyti darbuotojus“.

Mokymus ves Solveiga Grudiene – lektorė, vadybos konsultantė, turinti daugiau nei 25 metų veiklos – konsultacinio, dėstomojo bei organizacinio darbo patirtįPrograma leis lengviau priimti teisingą sprendimą pasirenkant tinkamą strategiją, sudarant veiksmų planą, kaip pritraukti, atsirinkti kandidatus, kaip sudaryti tinkamą įspūdį apie įmonę, kaip užtikrinti ir išlaikyti darbuotojų pasitenkinimą darbdaviu ir tokiu būdu mažinti kaitą.

Planuojama, kad mokymai vyks 2021 m. lapkričio 23 ir gruodžio 7 ir 15 d. 9.00-16.15 val. „Zoom” aplinkoje. Kaina 110 Eur/asm. Trukmė 24 ak. val. REGISTRACIJA vyksta iki lapkričio 17 d. pildant šią ANKETĄ

Kas gali dalyvauti?

Kviečiamos dalyvauti sunkumų nepatiriančios įmonės, kurių veiklos sritis yra tekstilės gaminių, aprangos ir avalynės gamyba, bei baldų gamyba (EVRK 310000). Užsiregistravusius dalyvius informuosime dėl papildomos informacijos ir dokumentų pateikimo. Mokymai gali būti organizuojami ir išskirtinai tik vienos įmonės kolektyvui, todėl skatiname jus apgalvoti savo poreikius ir išreikšti savo įmonės vidinius pageidavimus identifikuojant reikiamas mokymų temas net iki 2022 m. pabaigos. Mokymai yra dalinai finansuojami ES lėšomis ir vykdomi pagal LATIA kompetencijų projektą „Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių darbuotojų sektorinių kompetencijų, reikalingų kurti inovacijomis grįstus produktus, ugdymas“.

Daugiau informacijos:  Tel. +370 5 2790131; El. p. latia@latia.lt

2021 10 27

arrow