Misija i Parodas Texprocess Techtextil ir Avantex

2013 05 01

Siekiant skatinti vietinį ir tarptautinį bendradarbiavimą, užmegzti ryšius su panašiomis organizacijomis bei dalintis patirtimi, informacija ir tai taikyti technologijų platformos veiklų stiprinimui Lietuvoje, numatyta misija į parodas:

1. Techtextil – tarptautinė neaustinių medžiagų ir techninės tekstilės paroda. Jos metu bus pristatoma gaminių grupės: technologija, įranga, aksesuarai, siūlai, verpalai; austinės medžiagos, siūlų pinimas, megzti audiniai, neaustinės medžiagos, padengtos ir impregnuotos medžiagos; kompozicinės medžiagos. Parodos metu taip pat bus dalyvaujama konferencijoje (simpoziume).

2. Avantex – tarptautinė inovatyvių aprangos medžiagų ir gaminių paroda. Jos metu bus dalyvaujama konferencijoje (simpoziume).

3. Texprocess –  tarptautinė tekstilės ir elastingų audinių gamybos ir apdorojimo paroda. Parodoje pristatomos gaminių grupės: gaminių dizainas, kūrimas ir gaminimas, automatizuotos valdymo sistemos: gamybos organizavimas ir gaminių paruošimas; sukirpimo cechas ir automatizavimo technologijos; gamybos kompozicija, nustatymai ir paruošimas; tekstilės įranga; tekstilės apdorojimas; verpimo įranga; siuvinėjimo technologijos; siuvimas ir automatizavimas; audiniai siuvimui; aprangos gamybos ir namų tekstilės techniniai aksesuarai; gamybos procesas ir apdorojimas; kokybės kontrolė; vidaus logistika; prekybos kanalai.

Misijos tikslas – aplankyti parodas Techtextil, Texprocess ir Avantex. Techtextil – tai tarptautinė neaustinių medžiagų ir techninės tekstilės paroda. Texprocess – tai tarptautinė tekstilės ir elastingų audinių gamybos ir apdorojimo paroda. Avantex – tai tarptautinė inovatyvių aprangos medžiagų ir gaminių paroda. Parodų metu surinkti aktualią informaciją, žinias ir naujienas bei panaudoti jas Lietuvoje technologijų platformos veiklai.
Į šią misiją būtina vykti, kadangi tai yra trys stambiausios pasaulinės  šio sektoriaus parodos vykstančios vienoje vietoje ir  tuo pačiu metu, ko pasekoje jos yra labai didelės ir pristatančios tiktai inovatyvius ir paklausius rinkoje produktus ir technologijas.

arrow