Diskusija aktualia tema: „Siuvimo pramonės perspektyvos Kauno regione“

Vakar dalyvavome Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre inicijuotoje diskusijoje „Siuvimo pramonės perspektyvos Kauno regione“.

Ši diskusijos tema tampa ypač aktuali, kuomet kalbame apie pastebimą kvalifikuotos darbo jėgos trūkimą aprangos ir tekstilės sektoriuje. Tiek Kauno regione, tiek ir visoje šalyje. Kaip teigė diskusijos dalyviai – būtina ieškoti konstruktyvių sprendimų plėtojant intensyvų tarpinstitucinį dialogą ir priimti konkrečius siūlymus. Tam ir buvo skirta ši diena.

Diskusijoje buvo daug savo srities profesionalų. Mintimis bei konkrečiais siūlymais dalinosi LATIA direktorė Asta Tumaitytė, bei LATIA nariai – Vidas Butkus ir Vydas Damalakas. Taip pat ir Užimtumo tarnybos direktorė Inga Balnanosienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus patarėja Dalia Švelnienė, Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir Tekstilės paslaugų skyriaus vedėja Inga Butauskė, darbo portalo CV–Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė

Ačiū, organizatoriams, kurie rengdami tokio tipo susitikimus, o taip pat ir ruošdamo ateities aprangos ir tekstilės sektoriaus profesionalus prisideda prie to, kad Lietuva išliktų konkurencinga visame pasaulyje!
arrow