Erasmus+ projekto „Ecomoda” pasiekimai: tvarumo ir etikos kursas tekstilės pramonei

Džiaugiamės galėdami pasidalinti džiugiomis naujienomis apie Erasmus+ projekto „Ecomoda” sėkmę! Sukūrėme specializuotą e-mokymosi kursą, skirtą tekstilės ir drabužių sektoriaus atstovams, siekiantiems savo veiklą perkelti į tvaresnį ir etiškesnį lygmenį.

Kursas skirtas MVĮ savininkams, vadovams, dizaineriams, tekstilės gamintojams, verpalų ir tekstilės gamintojams, mezgėjams, drabužių gamintojams, platintojams ir mažmenininkams. Jo tikslinė auditorija apima vadybininkus ir įmonių vadovus, aprūpinimo vadybininkus, tvarumo direktorius ir mados dizainerius.

Kurso tikslas – suteikti dalyviams išsamias žinias ir įgūdžius, reikalingus tvariai ir etiškai plėtoti verslą. Dalyviai gilinsi savo supratimą apie tvarią ir etišką plėtrą, išmoks įdiegti ir plėtoti socialinės atsakomybės valdymo koncepcijas, taip pat išsamiai spręsti sektoriaus aplinkosaugos, socialines ir ekonomines problemas. Kurso įgytos žinios ir įgūdžiai leis dalyviams efektyviai įgyvendinti pokyčius savo įmonėse ir skatinti tvarumą visoje industrijos grandinėje.

E-mokymosi kursas yra visiškai internetinis, taip atspindėdamas projekto tvarumo tematiką ir suteikdamas dalyviams lankstumo. Mokymosi tempas pagal poreikius – dalyviai patys gali nuspręsti, kada ir kokiu tempu mokytis. Tai ypač vertinga šiuolaikinėje užimtoje darbo aplinkoje, nes leidžia asmenims pritaikyti mokymąsi prie savo asmeninių ir profesinių įsipareigojimų. Be to, internetinis mokymasis sumažina su mokymusi susijusias išlaidas ir poveikį aplinkai, nes nereikia keliauti į mokymo vietas.

Kviečiame tekstilės ir drabužių sektoriaus atstovus prisijungti prie e-mokymosi kurso ir kartu kurti tvaresnę ir etiškesnę pramonę!

arrow