LATIA organizavo 15-os Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių vizitą Baltarusijoje

Š. m. balandžio 22-24 d.  Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija organizavo Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių dalyvavimą  Lietuvos ir Baltarusijos tekstilės ir aprangos įmonių verslo forume bei kontaktų mugę. Organizuoti susitikimai LR ambasadoje Minske, aplankytos Baltarusijos siuvimo įmonė Elema ir Oršos linų kombinatas. Verslo misijoje dalyvavo 15-os Lietuvos įmonių atstovai.

Susitikimų su Baltarusijos įmonėmis ir verslo forumo metu buvo aptariamos galimybės toliau plėtoti bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Baltarusijos įmonių dėl galimos gamybos kooperacijos, specialistų ir darbininkų įvežimo į Lietuvą galimybės, įrengimų, technologijų, medžiagų ir žaliavų tiekimo klausimai, dizaino, marketingo ir logistikos paslaugų teikimo galimybės Baltarusijos įmonėms.

Susitikime LR ambasadoje Minske aptartos Lietuvos ir Baltarusijos prekybinio – ekonominio bendradarbiavimo aktualijos bei verslo sąlygos.

Ambasadorius Evaldas Ignatavičius ir komercijos atašė Vidmantas Verbickas buvo apdovanoti Lietuvos lengvosios pramonės garbės ženklu „Auksinė verpstė“.

http://by.mfa.lt/by/lt/naujienos/latia-verslo-misija-baltarusijoje

arrow